• Order to parcel locker

  Order to parcel locker
 • easy pay

  easy pay
 • Reduced price
Kalistenika, czyli trening z ciężarem własnego ciała. Ujęcie anatomiczne.

Kalistenika, czyli trening z ciężarem własnego ciała. Ujęcie anatomiczne.

9788378461609
130.00 zł
109.90 zł Save 20.10 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 109.90 zł
Quantity
Available in 24 hours

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
KALISTENIKA, czyli trening z ciężarem własnego ciała. UJECIE ANATOMICZNE.

Zwiększ siłę, zbuduj masę, spal tłuszcz i zdefiniuj swoje mięsnie. Dzięki kolorowym ilustracjom anatomicznym, instrukcjom krok po kroku i poradom treningowym Kalistenika, czyli trening z ciężarem własnego ciała. Ujęcie anatomiczne jest rzetelnym źródłem informacji na temat rzeźbienia sylwetki bez ciężarków, maszyn i drogiego sprzętu. Ukierunkowany na wszystkie strefy mięśniowe i główne obszary mięśniowe - ramiona, klatkę piersiowa, plecy, core lub brzuch, uda, pośladki i łydki - książka przedstawia 156 najbardziej efektywnych ćwiczeń z masa ciała, które można wykonywać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki fachowym poradom znanego trenera siłowego Breta Contrerasa dowiesz się, jak modyfikować, łączyć i wykonywać ćwiczenia w odpowiedniej kolejności. Dogłębna, ale praktyczna, Kalistenika, czyli trening z ciężarem własnego ciała. Ujęcie anatomiczne zabierze Cię do wnętrza każdego ćwiczenia poprzez oszałamiającą grafikę anatomiczna, która pokazuje pracujące mięśnie wraz z otaczającymi strukturami, w tym kośćmi, więzadłami i ścięgnami.

KSIAZKA ZOSTAŁA NAPISANA DLA::
- Początkujących, którzy pragną nauczyć się podstaw treningu z własną masą ciała. Każdy słyszał o pompkach i przysiadach, ale nie każdy wie o wznosach bioder, desce z pochyleniem ciała do przodu czy odwrotnym wiosłowaniu. Te ćwiczenia powinny być podstawą rutyny treningowej każdego, kto chce stać się silniejszy.
- Dla tych, którzy chcą być w świetnej formie, ale nie czują się komfortowo chodząc na siłownie. Jeżeli jesteś taką osobą – niczym się nie przejmuj, będziesz w stanie wykonać świetny trening niezależnie od tego, gdzie jesteś.
- Trenujących, którzy dużo podróżują. Oczywiście, ze miło jest mieć dostęp do najlepszego sprzętu treningowego za dziesiątki tysięcy, ale jeżeli często jesteś w trasie, to dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, ze taka opcja zwykle nie wchodzi w grę.
- Wszystkich entuzjastów treningu siłowego. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz jedynie w weekendy, czy jesteś sportowcem, podnosisz ciężary, jesteś trenerem lub terapeutą – jeżeli masz do czynienia z treningiem, to musisz znać i rozumieć ćwiczenia wykonywane z użyciem własnej masy ciała. Twoim celem jest poprawa siły w sposób funkcjonalny? Budowanie mięśni? Utrata nadmiernego tłuszczu? Poprawa postury? Trening kalisteniczny pomoże w realizacji każdego z tych celów.
Product Details
MedPh...
19201
9788378461609
978-83-7846-160-9

Data sheet

Published in
Wrocław
Publication date
2023
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
252
Dimensions (mm)
195 x 270
Weight (g)
790
 • 1. Masa własnego ciała
  2. Mięśnie ramion
  3. Mięśnie szyi i obręczy barkowej
  4. Mięśnie klatki piersiowej
  5. Mięśnie brzucha i stabilizacji centralnej
  6. Mięśnie grzbietu
  7. Mięśnie ud
  8. Mięśnie pośladkowe
  9. Mięśnie łydek
  10. Całe ciało
  11. Planowanie programu treningowego
Comments (0)