• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
  • New
MYŚLI SAMOBÓJCZE U NASTOLATKÓW. Jak pokonać ból emocjonalny, odzyskać siłę i przywrócić życiu sens.

MYŚLI SAMOBÓJCZE U NASTOLATKÓW. Jak pokonać ból emocjonalny, odzyskać siłę i przywrócić życiu sens.

Techniki CBT

9788382581218
69.90 zł
61.90 zł Save 8.00 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 61.90 zł
Quantity
Available in 2-3 days

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Młodym ludziom często się wydaje, że tylko oni borykają się z myślami samobójczymi. To sprawia, że czują się bardzo samotni i bezradni. Burzliwy okres dojrzewania jest źródłem dodatkowego stresu, a także pogłębia trudne, bolesne uczucia i nasila negatywne myślenie. Tymczasem, jak pokazują statystyki, myśli o samobójstwie są zjawiskiem powszechnym – każdego roku doświadczają ich miliony ludzi na całym świecie.

Jeśli doświadczasz myśli samobójczych, to ta książka jest właśnie dla ciebie. Pamiętaj, że nie tylko ty zmagasz się z takimi myślami.

Autorami tego poradnika są dwaj specjaliści w dziedzinie zdrowia psychicznego. Ich wiedza naukowa i ogromne doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi gwarantują, że znajdziesz tu sprawdzone i skuteczne sposoby na przezwyciężenie myśli samobójczych.

Poradnik bazuje na zasadach terapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność potwierdziły badania naukowe. Znajdziesz w nim także autentyczne historie nastolatków takich jak ty, którym udało się uwolnić od cierpienia, zbudować wartościowe życie i zaangażować w ważne dla nich działania dające im poczucie sensu.

Książka pomoże ci zmniejszyć ból emocjonalny, odzyskać nadzieję i zadbać o relacje z ludźmi. Dzięki opisanym w niej strategiom::
• opracujesz plan bezpieczeństwa na wypadek kryzysu;
• zidentyfikujesz wyzwalacze trudnych myśli i zapanujesz nad nimi;
• poradzisz sobie z intensywnymi uczuciami, negatywnymi myślami i ze stresem;
• umocnisz wspierające relacje i zakończysz te toksyczne;
• wzmocnisz przyjemne emocje;
• dokonasz zdrowych zmian w stylu życia i określisz swoje cele.

Być może trudno ci to sobie wyobrazić, ale strategie zaprezentowane w tej książce pomogą ci przezwyciężyć myśli samobójcze, odnaleźć cel w życiu i przywrócić mu sens oraz z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Autorzy dokładnie je objaśniają i zapoznają cię z nimi krok po kroku. Zdobędziesz przydatne umiejętności, zyskasz nową perspektywę oraz poznasz nowe sposoby postrzegania świata i poruszania się w nim. Przezwyciężenie myśli samobójczych naprawdę jest możliwe!

Książka „Myśli samobójcze u nastolatków” w sposób pełen empatii i zrozumienia pokazuje, co robić, by przezwyciężyć myśli samobójcze, tak powszechne wśród młodych ludzi. Wyposaża czytelników i czytelniczki w nowe umiejętności, poszerza perspektywę widzenia problemów. A co najważniejsze, przywraca nadzieję i wiarę we własne siły. Może stanowić uzupełnienie profesjonalnej pomocy lub uświadomić młodej osobie, że takiej pomocy potrzebuje.

Lucyna Kicińska
wieloletnia konsultantka i koordynatorka telefonów zaufania, ekspertka Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym, koordynatorka strefy pomocy serwisu  www.zwjr.pl


Niniejsza książka ma na celu wesprzeć osoby w kryzysie. Pomaga im ocenić stopień nasilenia problemu i wybrać najodpowiedniejsze działania. Jeżeli jesteś nastolatkiem i znasz kogoś, kto ma myśli samobójcze, wiedz, że ten poradnik może pomóc mu odnaleźć sens i cieszyć się życiem zgodnie z własnymi wartościami. Jeśli jesteś opiekunem lub specjalistą, sięgnij po tę książkę, aby się dowiedzieć, jak skutecznie pomagać młodym osobom w trudnych sytuacjach.

Łukasz Demeńczuk
psycholog, psychoterapeuta, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej

Product Details
GWP
19097
9788382581218
978-83-8258-121-8

Data sheet

Published in
Gdańsk
Publication date
2023
Issue number
1
Cover
paperback
Dimensions (mm)
190 x 245
You might also like
Comments (0)
No customer reviews for the moment.