• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Modelowanie sylwetki metodą Delaviera cz. 1-3 (komplet)

Modelowanie sylwetki metodą Delaviera cz. 1-3 (komplet)

Ćwiczenia i programy domowego treningu siłowego oraz zaawansowane techniki przyspieszające postępy w treningu

9788320040791
442.00 zł
379.90 zł Save 62.10 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 379.90 zł
Quantity
Available in 2-3 days

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Część 1. Modelowania sylwetki metodą Delaviera koncentruje się na budowaniu pierwszych kilogramów masy mięśniowej. Jednak po kilku miesiącach ćwiczeń mięśnie stają się coraz bardziej oporne i ich przyrost jest coraz wolniejszy.

Część 2 pomoże opracować bardziej wyszukane strategie i programy treningowe, by dalej - w zadowalającym rytmie - rozwijać siłę mięśni, ich wydajność i masę. Omówiono w niej 250 ćwiczeń ze sztangami, sztangielkami i maszynami treningowymi oraz 75 technik ćwiczeń na poziomie zaawansowanym, a całość materiału zilustrowano licznymi rysunkami i zdjęciami.

Część 3 „Modelowania sylwetki metodą Delaviera. Zaawansowane techniki przyspieszające postępy w treningu” uzupełnia dwie poprzednie, skupiając się na rozwiązaniach skierowanych do osób, które nie robią oczekiwanych postępów lub które muszą pracować nad swoimi słabymi punktami.

Tak bogata treść zadowoli wszystkich zainteresowanych treningiem siłowym i osiągnięciem lepszych wyników w modelowaniu sylwetki. Opisane ćwiczenia i techniki będą również przydatne dla sportowców oraz pomocne w pracy zawodowej trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Publikacja jest owocem współpracy między Frederikiem Delavierem i Michaelem Gundillem, światowej sławy specjalistami w zakresie kulturystyki i fitnessu, którzy przez wiele lat redagowali znaną rubrykę o biomechanice w magazynie Iron Man w USA; napisali też wiele artykułów dla takich czasopism, jak Mind Et Muscle Power, Mens Health czy Sport Revue.

Nakładem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL dotychczas ukazały się bestsellerowe edycje autorstwa F. Delaviera:: Atlas treningu sitowego i Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet oraz Stretching.
Product Details
PZWL
18020
978-83-200-4079-1

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2021
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
863
Dimensions (mm)
195 x 255
Weight (g)
2970
You might also like
Comments (0)