• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Modelowanie sylwetki metodą Delaviera cz. 1-3 (komplet)

Modelowanie sylwetki metodą Delaviera cz. 1-3 (komplet)

Ćwiczenia i programy domowego treningu siłowego oraz zaawansowane techniki przyspieszające postępy w treningu

9788320040791
442,00 zł
379,90 zł Zniżka 62,10 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 379,90 zł
Ilość
Od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Część 1. Modelowania sylwetki metodą Delaviera koncentruje się na budowaniu pierwszych kilogramów masy mięśniowej. Jednak po kilku miesiącach ćwiczeń mięśnie stają się coraz bardziej oporne i ich przyrost jest coraz wolniejszy.

Część 2 pomoże opracować bardziej wyszukane strategie i programy treningowe, by dalej - w zadowalającym rytmie - rozwijać siłę mięśni, ich wydajność i masę. Omówiono w niej 250 ćwiczeń ze sztangami, sztangielkami i maszynami treningowymi oraz 75 technik ćwiczeń na poziomie zaawansowanym, a całość materiału zilustrowano licznymi rysunkami i zdjęciami.

Część 3 „Modelowania sylwetki metodą Delaviera. Zaawansowane techniki przyspieszające postępy w treningu” uzupełnia dwie poprzednie, skupiając się na rozwiązaniach skierowanych do osób, które nie robią oczekiwanych postępów lub które muszą pracować nad swoimi słabymi punktami.

Tak bogata treść zadowoli wszystkich zainteresowanych treningiem siłowym i osiągnięciem lepszych wyników w modelowaniu sylwetki. Opisane ćwiczenia i techniki będą również przydatne dla sportowców oraz pomocne w pracy zawodowej trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Publikacja jest owocem współpracy między Frederikiem Delavierem i Michaelem Gundillem, światowej sławy specjalistami w zakresie kulturystyki i fitnessu, którzy przez wiele lat redagowali znaną rubrykę o biomechanice w magazynie Iron Man w USA; napisali też wiele artykułów dla takich czasopism, jak Mind Et Muscle Power, Mens Health czy Sport Revue.

Nakładem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL dotychczas ukazały się bestsellerowe edycje autorstwa F. Delaviera:: Atlas treningu sitowego i Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet oraz Stretching.
Szczegóły produktu
PZWL
18020
978-83-200-4079-1

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2021
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
863
Wymiary (mm)
195 x 255
Waga (g)
2970
Zobacz także
Komentarze (0)