Płatność

W tej chwili dostępne są następujące sposoby płatności:

 

1. płatność elektroniczna w systemie PayU – zapłać szybko i wygodnie bez prowizji szybkim transferem bankowym, kartą płatniczą lub BLIK-iem. PayU jest jedyną formą płatności dla zakupów z wysyłką zagranicę.

 

2. za pobraniem - należność za zamówiony towar należy uiścić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki

 

3. przedpłata przelewem na konto – zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym w PKO BP S.A. O/Gdańsk nr 27 1020 1811 0000 0102 0017 9390.

 

Po wybraniu płatności elektronicznej w systemie PayU i wciśnięciu "zamówienie z obowiązkiem zapłaty" zostaniesz przekierowany na stronę PayU, gdzie należy dokonać płatności według instrukcji pojawiających się na ekranie. Jeśli autoryzacja płatności nie powiedzie się, możesz wybrać inną formę płatności lub spróbować ponownej autoryzacji karty, w przeciwnym wypadku zamówienie nie zostanie przyjęte (umowa kupna-sprzedaży na odległość nie zostanie zawarta.)

 

5. w księgarni przy odbiorze (gotówką lub kartą) - wybór tej opcji ma sens, jeśli jako sposób dostawy wybrałeś odbiór własny w siedzibie księgarni. Będziesz wtedy mógł zapłacić bezpośrednio przy odbiorze książek.

6. kartą podarunkową lub bonem rabatowym - wpisz otrzymany kod rabatowy lub kod karty podarunkowej w trakcie finalizacji zamówienia a wartość zamówionych towarów (bez kosztów wysyłki) zostanie pomniejszona o wartość bonu rabatowego lub karty podarunkowej. W sprawie zakupu kart podarunkowych lub bonów rabatowych skontaktuj się z nami: +48 583415438, w godz. 7-15 lub mailem: biuro@medbook.com.pl

Za zakupy z wysyłką zagranicę można płacić jedynie przy pomocy płatności elektronicznych PayU.

 Dla firm i instytucji stale współpracujących z księgarnią istnieje możliwość ustalenia płatności przelewem z odroczonym terminem płatności. W tej sprawie proszę kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer: (058) 341-54-38, w godz. 7-15 lub mailem: biuro@medbook.com.pl