• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Jak interpretować sny

Jak interpretować sny

8388931032
23.10 zł
21.84 zł Save 1.26 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 21.84 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Próby wyjaśniania snów są niemal tak samo stare jak same sny. Zastanawianie się nad każdym niezwykłym zjawiskiem leży w ludzkiej naturze i dlatego od zarania dziejów człowiek analizuje sny. Sny ludzi pierwotnych zawierały wiele elementów realnego życia, toteż uznawano je za przepowiednie.
Wiadomo, że język snów jest zupełnie inny od języka używanego na jawie. Sny pojawiają się pod wpływem aktywności duszy. We śnie dusza cieszy się o wiele większą wolnością i dlatego język składa się z idei i symboli. Aby znaleźć klucz do zrozumienia tego języka, należy umieć interpretować sny. Już w dawnych czasach dostrzegano różnice pomiędzy snami mniej a bardziej ważnymi, ale zaczęto je interpretować i opisywać nieco później. W snach stale wszystko się zmienia i panuje chaos, w którym nie ma żadnych prawidłowości ani znaczeń.
Ale jesteśmy w stanie skutecznie interpretować zapamiętywane sny i to bez nadmiernych dwuznaczności.
Ta książka znakomicie powinna nam w tym pomóc. Ma nowoczesną formę, chociaż opiera się na interpretacjach Asyryjczyków i Babilończyków. Każdy sam musi zadecydować, czy informacje zawarte w tego typu literaturze maj ą jakąś wartość la poznania psychologii snów. Na jawie każdy marzy o zdrowiu, o powodzeniu w interesach, o dobrej pracy, o miłości i maleństwie, o bezpieczeństwie, a także o umiejętności oceny sytuacji oraz o zdolnościach przywódczych. W każdy z wyznaczonych sobie celów należy wierzyć i starać się go realizować w życiu. W takich razach ta książka może być niezwykle przydatnym przewodnikiem.
Product Details
Studio Emka
2802
83-88931-03-2

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2001
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
238
Dimensions (mm)
140 x 205
Weight (g)
280
Comments (0)