• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Jak interpretować sny

Jak interpretować sny

8388931032
23,10 zł
21,84 zł Zniżka 1,26 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 21,84 zł
Ilość
Produkt niedostępny
Nakład wyczerpany (niedostępny u wydawcy)

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Próby wyjaśniania snów są niemal tak samo stare jak same sny. Zastanawianie się nad każdym niezwykłym zjawiskiem leży w ludzkiej naturze i dlatego od zarania dziejów człowiek analizuje sny. Sny ludzi pierwotnych zawierały wiele elementów realnego życia, toteż uznawano je za przepowiednie.
Wiadomo, że język snów jest zupełnie inny od języka używanego na jawie. Sny pojawiają się pod wpływem aktywności duszy. We śnie dusza cieszy się o wiele większą wolnością i dlatego język składa się z idei i symboli. Aby znaleźć klucz do zrozumienia tego języka, należy umieć interpretować sny. Już w dawnych czasach dostrzegano różnice pomiędzy snami mniej a bardziej ważnymi, ale zaczęto je interpretować i opisywać nieco później. W snach stale wszystko się zmienia i panuje chaos, w którym nie ma żadnych prawidłowości ani znaczeń.
Ale jesteśmy w stanie skutecznie interpretować zapamiętywane sny i to bez nadmiernych dwuznaczności.
Ta książka znakomicie powinna nam w tym pomóc. Ma nowoczesną formę, chociaż opiera się na interpretacjach Asyryjczyków i Babilończyków. Każdy sam musi zadecydować, czy informacje zawarte w tego typu literaturze maj ą jakąś wartość la poznania psychologii snów. Na jawie każdy marzy o zdrowiu, o powodzeniu w interesach, o dobrej pracy, o miłości i maleństwie, o bezpieczeństwie, a także o umiejętności oceny sytuacji oraz o zdolnościach przywódczych. W każdy z wyznaczonych sobie celów należy wierzyć i starać się go realizować w życiu. W takich razach ta książka może być niezwykle przydatnym przewodnikiem.
Szczegóły produktu
Studio Emka
2802
83-88931-03-2

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2001
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
238
Wymiary (mm)
140 x 205
Waga (g)
280
Komentarze (0)