• Order to parcel locker

  Order to parcel locker
 • easy pay

  easy pay
 • Reduced price
Torbiele obszaru szczękowo-twarzowego

Torbiele obszaru szczękowo-twarzowego

9788385700890
Książka na liście podręczników zalecanych dla osób przygotowujących się do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (L-DEK)
80.00 zł
72.00 zł Save 8.00 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 72.00 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Z recenzji dr. hab. n. med. Dariusza Adamka, prof. UJ::
„Cztery dziedziny medycyny, tj. stomatologia, patomorfologia, radiologia i laryngologia, oraz oczywiście reprezentujący je lekarze, a także studenci, to z pewnością gtówni adresaci prezentowanego podręcznika. Dla każdej z tych dyscyplin medycznych stanowić będzie on dzieto nie tylko konieczne do dobrego przygotowania się do egzaminu, czy to w trakcie studiów, czy tez specjalizacyjnego, ale będzie również referencyjną książką, do której sięgać będą lekarze w codziennej pracy. Szczególnym walorem książki jest to, ze w sposób całościowy i wystarczająco szczegółowy opisuje grupę jednych z najczęstszych zmian chorobowych będących obszarem współpracy chirurga stomatologa i szczękowo-twarzowego z patomorfologiem (. .) Dla pato-morfologa nieocenioną wartość podręcznika stanowi bogata oraz precyzyjnie opisana i omówiona mikroskopowa dokumentacja fotograficzna (. .).
Z recenzji prof dr. hab. Mansura Rahnamy::
„Podręcznik jest uzupełnieniem brakującego ogniwa w literaturze medycznej, i będzie służyć zarówno studentom, jak i lekarzom (. .) Książka ta potwierdza ogromną wiedzę oraz kliniczne kompetencje jej twórców, i jest wynikiem wielkiego doświadczenia Autorów, którzy mają za sobą wiele lat pracy naukowo-dydaktycznej w Uniwersytecie Jagiellońskim (. .) Zaletą książki jest niezmiernie szczegółowe potraktowanie podjętego tematu (. .) Bez wątpienia pozycja ta powinna wejść do kanonu literatury obowiązkowej do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego, jak również do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej (. .).
Z recenzji dr. n. med. Mariusza Szuty::
„Podręcznik przedstawia w sposób niezwykle uporządkowany i wyczerpujący aktualny stan wiedzy na temat podziału, patogenezy, epidemiologii, morfologii i obrazu klinicznego poszczególnych jednostek nozologicznych w tej grupie zmian patologicznych. Dokładnie omówione zostały również standardy diagnostyczne oraz metody leczenia, spośród których - co szczególnie ważne dla klinicysty - wyłania się zawsze metoda optymalna, uznana za leczenie z wyboru w danym typie torbieli. Tekst podręcznika został wzbogacony w skrupulatnie i adekwatnie dobraną dokumentację ikonograficzną obejmującą liczne mikrofotografie, radiogramy i zdjęcia kliniczne. Nie mam wątpliwości, że podręcznik ten jest pozycją ze wszech miar oczekiwaną przez studentów medycyny i stomatologii. Uważam również, że pozycja ta niezwłocznie powinna znaleźć się na liście literatury obowiązkowej do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego oraz Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, jak również patomorfologii i otolaryngologii (. .).
Product Details
13594
9788385700890
978-83-85700-89-0

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2015
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
280
Dimensions (mm)
170 x 240
Weight (g)
750
 • 1. Wprowadzenie
  2. Torbiele kości szczękowych
  3. Torbiele zatok szczękowych
  4. Torbiele okołoszczękowych tkanek miękkich
  5. Metody leczenia torbieli obszaru szczękowo-twarzowego
Comments (0)