• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Zdrowie kobiety w sieci

Zdrowie kobiety w sieci

9788389825780
29.40 zł
27.93 zł Save 1.47 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 27.93 zł
Quantity
Available in 24 hours

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Internet jest obecny w prawie każdej sferze naszego życia. Stał się najpopularniejszym, wręcz nieodzownym narzędziem służącym do poszukiwania informacji na temat chorób, profilaktyki i ochrony zdrowia. W dobie wiecznego pośpiechu i braku czasu, poprzez swoją łatwość dostępu, wspiera nas, służąc niezbędną informacją. W trudnych sytuacjach zdrowotnych pomaga zrozumieć przyczyny dolegliwości.
W otaczającym nas szumie informacyjnym, wśród setek milionów różnorodnych serwisów i witryn WWW nie jest prosto znaleźć odpowiednie informacje. Niniejszy przewodnik internetowy zawiera praktyczne rady, jak poruszać się w wirtualnym świecie, na co zwrócić uwagę, szukając informacji o tematyce medycznej. Przybliża także w prosty sposób aspekty prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, wyjaśnia podstawowe zasady higieny internetowej, w tym metody pozbywania się niechcianej poczty elektronicznej - spamu.
Dużą część książki zajmuje prezentacja wybranych - spośród ponad 600 - polskojęzycznych tematycznych serwisów medycznych traktujących o zdrowiu, chorobach i lekach. Znajdują się tu także opisy kilkudziesięciu wybranych i sprawdzonych serwisów internetowych o zdrowiu i dolegliwościach kobiet, wzbogacone pełnymi adresami internetowymi oraz ilustracjami.
W ostatniej części przewodnika znajdziemy internetowy niezbędnik kobiety, normy laboratoryjne oraz informacje dla wtajemniczonych internautek.
Product Details
Termedia
8272
9788389825780
978-83-89825-78-0

Data sheet

Published in
Poznań
Publication date
2009
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
79
Dimensions (mm)
145 x 205
Weight (g)
180
Comments (0)
No customer reviews for the moment.