• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Moje dziecko z autyzmem

Moje dziecko z autyzmem

Niezwykła podróż

9788327730961
49.90 zł
41.90 zł Save 8.00 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 41.90 zł
Quantity
Available in 24 hours

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Książka Leigh Merryday Porch to opowieść o szoku i niepewności związanych ze zdiagnozowaniem u jej syna autyzmu, jak również o akceptacji i odkrywaniu, że życiowa podróż z autystycznym dzieckiem może być niezwykła. Nawet towarzyszące jej nieprzewidziane „objazdy czy „awarie mogą doprowadzić do miejsc, o istnieniu których na początku wspólnej drogi nikt nawet nie marzył.
Dzięki lekturze tej książki przekonasz się, że każdy rodzic może napisać własną historię o tym, co jest możliwe i dobre dla jego dziecka, a przede wszystkim kochać je takim, jakie jest.
Czytając tę książkę czujesz się, jakbyś usiadł sobie, by sączyć powolutku filiżankę kawy (albo lampkę wina) z dobrą przyjaciółką, którą prosisz o radę, przytulenie; która podnosi cię na duchu, uczy samodzielności; z którą można się pośmiać i popłakać. To lektura obowiązkowa dla wszystkich matek i ojców, którzy rozpoczynają swoją rodzicielską podróż, dla rodzin, przyjaciół oraz nauczycieli, którzy wpływają na życie naszych dzieci w jej trakcie.
NANCY BURROWS
Porch zręcznie przeplata osobistą narrację z praktycznym przewodnikiem, tworząc realistyczną, choć często humorystyczną, mapę umożliwiającą poruszanie się wśród wyzwań i radości związanych z wychowywaniem dziecka autystycznego.
Lianę Kupferberg Carter
Leigh Merryday Porch - matka dziecka z autyzmem i pedagog. Prowadzi błoga dla rodziców dzieci w spektrum (flappinessis.com), a także szkolenia w zakresie świadomości autyzmu dla szkół i organizacji obywatelskich; występuje również na konwencjach dotyczących niepełnosprawności. Jej teksty pojawiły się w m.in. w „The Huffington Post. Mieszka na Florydzie z mężem i dwójką dzieci.
Product Details
18531
9788327730961
978-83-277-3096-1

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2022
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
336
Dimensions (mm)
140 x 200
Weight (g)
360
Comments (0)