• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Transplantacja nerki od dawcy żywego

Transplantacja nerki od dawcy żywego

Poradnik dla pacjentów i ich bliskich

9788367390170
37.90 zł
33.90 zł Save 4.00 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 33.90 zł
Quantity
Available in 24 hours

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Ten poradnik jest już kolejnym mającym na celu propagowanie transplantacji nerek od dawców żywych wśród pacjentów i ich bliskich. Mamy nadzieję, że zwiększy on świadomość w szerszym zakresie i chęć oddania nerki przez bliskich będzie pojawiać się częściej i szybciej, co ograniczy oczekiwanie na dializy.
Obawa potencjalnych dawców o stan swojego zdrowia, dotycząca funkcjonowania z jedną nerką po oddaniu drugiej w formie przeszczepu komuś z najbliższych, jest naturalna. Nie można bagatelizować ryzyka, dlatego potencjalni dawcy przechodzą cykl wnikliwych badań mających na celu jego zminimalizowanie. Nie wszyscy potencjalni dawcy mogą być zakwalifikowani do oddania narządu, ale przeprowadzone badania pozwalają na wczesne wykrycie chorób, umożliwiające ich wyleczenie.
Z jedną nerką można żyć, lecz dawca staje się pacjentem nefrologicznym. Nasza specjalistyczna opieka oraz zdrowy tryb życia pozwalają na dalsze, bezpieczne z punktu medycznego funkcjonowanie. Należy też podkreślić, że 96% ludzi, którzy zostali dawcami żywymi, zrobiłoby to ponownie. Radość z patrzenia na bliską osobę realizującą się w życiu dodaje skrzydeł. Dawcy żywi uzdrawiają swoje rodziny.
Mamy nadzieję, że informacje zawarte w niniejszej broszurze rozwieją wiele wątpliwości dotyczących przeszczepiania od żywych dawców i będą pozytywnym wsparciem dla pacjentów wchodzących w schyłkowy okres niewydolności nerek. Naszą największą radością i nagrodą za wysiłek i ogromny stres związany z troską o bezpieczeństwo pacjentów jest widok szczęśliwych par DAWCA-BIORCA, które opuszczają szpital po pobraniu i przeszczepieniu nerki.
Autorzy
Product Details
18642
9788367390170
978-83-67390-17-0

Data sheet

Published in
Polska
Publication date
2022
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
64
Dimensions (mm)
150 x 210
Weight (g)
150
Comments (0)