• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Transplantacja nerki od dawcy żywego

Transplantacja nerki od dawcy żywego

Poradnik dla pacjentów i ich bliskich

9788367390170
37,90 zł
33,90 zł Zniżka 4,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 33,90 zł
Ilość
W ciągu 24 godzin

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Ten poradnik jest już kolejnym mającym na celu propagowanie transplantacji nerek od dawców żywych wśród pacjentów i ich bliskich. Mamy nadzieję, że zwiększy on świadomość w szerszym zakresie i chęć oddania nerki przez bliskich będzie pojawiać się częściej i szybciej, co ograniczy oczekiwanie na dializy.
Obawa potencjalnych dawców o stan swojego zdrowia, dotycząca funkcjonowania z jedną nerką po oddaniu drugiej w formie przeszczepu komuś z najbliższych, jest naturalna. Nie można bagatelizować ryzyka, dlatego potencjalni dawcy przechodzą cykl wnikliwych badań mających na celu jego zminimalizowanie. Nie wszyscy potencjalni dawcy mogą być zakwalifikowani do oddania narządu, ale przeprowadzone badania pozwalają na wczesne wykrycie chorób, umożliwiające ich wyleczenie.
Z jedną nerką można żyć, lecz dawca staje się pacjentem nefrologicznym. Nasza specjalistyczna opieka oraz zdrowy tryb życia pozwalają na dalsze, bezpieczne z punktu medycznego funkcjonowanie. Należy też podkreślić, że 96% ludzi, którzy zostali dawcami żywymi, zrobiłoby to ponownie. Radość z patrzenia na bliską osobę realizującą się w życiu dodaje skrzydeł. Dawcy żywi uzdrawiają swoje rodziny.
Mamy nadzieję, że informacje zawarte w niniejszej broszurze rozwieją wiele wątpliwości dotyczących przeszczepiania od żywych dawców i będą pozytywnym wsparciem dla pacjentów wchodzących w schyłkowy okres niewydolności nerek. Naszą największą radością i nagrodą za wysiłek i ogromny stres związany z troską o bezpieczeństwo pacjentów jest widok szczęśliwych par DAWCA-BIORCA, które opuszczają szpital po pobraniu i przeszczepieniu nerki.
Autorzy
Szczegóły produktu
18642
9788367390170
978-83-67390-17-0

Opis

Miejsce wydania
Polska
Rok wydania
2022
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
64
Wymiary (mm)
150 x 210
Waga (g)
150
Komentarze (0)