• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Jak sobie radzić z chorobami żył?

Jak sobie radzić z chorobami żył?

Poradnik lekarza pierwszego kontaktu

9788375553062
37.90 zł
15.00 zł Save 22.90 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 15.00 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Zachęceni niezwykle ciepłym przyjęciem książki Jak sobie radzić z chorobami tętnic? Poradnik lekarza pierwszego kontaktu redaktorzy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom środowiska, tworząc kolejną jego edycję poświęconą tym razem problemowi przewlekłej niewydolności żylnej (CVI, chronic venous insufficiency). Biorąc pod uwagę jego społeczny charakter oraz możliwość występowania poważnych w skutkach powikłań, powraca wciąż aktualne, retoryczne pytanie:: czy należy im zapobiegać, propagując właściwe działania edukacyjne, profilaktyczne i lecznicze, czy też zmagać się z kosztownymi i trudnymi terapeutycznie późnymi okresami choroby. Ocenia się, że szeroko rozumiane w Polsce pojęcie CVI dotyczy 50% kobiet i 40% mężczyzn, co potwierdza jego skalę. Pomimo ogólnej niskiej oceny zamożności polskiego społeczeństwa, obserwuje się stale wzrastające zainteresowanie chorych możliwościami wczesnego, skutecznego i nowoczesnego leczenia, a co za tym idzie, potrzeby uzyskania przez nich satysfakcjonującej informacji już na poziomie praktyki lekarza rodzinnego.
Wzorem poprzedniej edycji poradnika do jego redagowania zaprosiliśmy grono zaprzyjaźnionych i uznanych specjalistów różnych dziedzin. Mamy głębokie przekonanie, że na efekt końcowy w postaci zadowolenia pacjenta składa się praca zespołowa, dostrzegając w tym istotną Waszą, lekarzy, rolę.
Mamy nadzieję, że oddajemy w Państwa ręce pożyteczne i przyjazne w formie kompendium wiedzy oparte na przeglądzie aktualnego piśmiennictwa. Poza informacjami ogólnymi znajdziecie w nim również bardzo interesujące, w naszej ocenie, tematy związane z możliwościami zastosowania małoinwazyjnych metod leczenia oraz ogólnymi problemami internistycznymi i anestezjologicznymi pojawiającymi się u chorych, u których jest planowane leczenie operacyjne.
Życzymy przyjemnej lektury
Dr hab.n.med. Tomasz Zubilewicz
prof. Nadzw. UM
Dr n.med. Piotr Terlecki
Product Details
Via Medica
9901
9788375553062
978-83-7555-306-2

Data sheet

Published in
Gdańsk
Publication date
2011
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
105
Dimensions (mm)
165 x 235
Weight (g)
290
You might also like
Comments (0)