• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Dieta w niewydolności serca. Poradnik dla pacjentów.

Dieta w niewydolności serca. Poradnik dla pacjentów.

9788301232207
59.00 zł
52.90 zł Save 6.10 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 52.90 zł
Quantity
Available in 2-3 days

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Niewydolność serca jest jedną z najpoważniejszych chorób układu sercowo-naczyniowego. Choroba ta wpływa na jakość życia pacjenta oraz jego bliskich. Rozpoznanie niewydolności serca może wywoływać mnóstwo pytań i obaw. Dlatego celem tego kompendium jest dostarczenie rzetelnych informacji i praktycznych porad dotyczących diety, która stanowi element leczenia tej choroby. Zmiana nawyków żywieniowych może być wyzwaniem, ale przy odpowiednim wsparciu i motywacji można odzyskać kontrolę nad chorobą i czerpać radość z codziennych aktywności.

Publikacja pozwoli zrozumieć, jakie zmiany w sposobie odżywienia są niezbędne oraz jakie korzyści zdrowotne może to przynieść. Znajdują się tutaj jasno sformułowane wytyczne dotyczące różnych aspektów odżywiania, takich jak ograniczenie sodu, kontrola płynów, odpowiedni poziom białka i wybór odpowiednich tłuszczów. Czytelnik znajdzie tu również listę produktów, które warto włączyć do codziennego jadłospisu, tak aby wspomóc funkcjonowanie serca oraz poprawić samopoczucie. Książka zawiera przepisy na pyszne i zdrowe potrawy, które pozwolą cieszyć się jedzeniem.

„Dieta w niewydolności serca” to nie tylko poradnik żywieniowy, lecz także książka, która pozwoli zrozumieć chorobę i jej wpływ na codzienne funkcjonowanie.

Wierzymy, że stanie się nieocenionym przewodnikiem w drodze do pokonania niewydolności serca i zbudowania lepszego i zdrowszego życia.

Product Details
PZWL
19074
9788301232207
978-83-01-23220-7

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2023
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
150
Dimensions (mm)
165 x 205
Comments (0)