• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Chemia fizyczna

See next edition:

Chemia fizyczna

Chemia fizyczna

9788301220198
dodruk wyd. 2 z 2016 r.
299.00 zł
249.90 zł Save 49.10 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 249.90 zł
Quantity
Available in 2-3 days

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Chemia fizyczna to nowoczesny, stale uaktualniany podręcznik, od lat cieszący się niezwykłą popularnością na całym świecie. Tradycyjnie autorzy wskazują na „służebną” rolę oraz interdyscyplinarny charakter chemii fizycznej, która umożliwia zrozumienie i opisanie zjawisk chemicznych, przy czym jak zwykle uwzględniają nowe metody i odkrycia w dziedzinie chemii i fizyki. Dziesiąte wydanie oryginału dopracowano tak, aby jeszcze bardziej odpowiadało potrzebom zarówno studentów, jak i wykładowców.
Całość w dalszym ciągu całość składa się z trzech części (TERMODYNAMIKA, STRUKTURA, PRZEMIANA), lecz każdy rozdział został podzielony na krótkie dedykowane podrozdziały, co sprawia, że tekst jest bardziej przystępny dla studentów i bardziej elastyczny dla wykładowców uniwersytetów, politechnik i innych szkół wyższych.
Poszerzony dodatek matematyczny zawiera „Repetytorium”, które jest zwięzłym przypomnieniem pojęć matematycznych i podstawowych metod. Trzy pytania na początku każdego podrozdziału ukierunkowują uwagę Czytelnika:: „Dlaczego należy zapoznać się z tym materiałem?”, Jaka jest myśl przewodnia?” i „Co już należy wiedzieć?” Lista pojęć kluczowych na końcu każdego podrozdziału podkreśla główne przesłanie każdej jego części. Podręcznik ma więcej „Przykładów”, które pomagają w opracowaniu metody rozwiązywania zadań oraz „Zadań kontrolnych” pozwalających ocenić zrozumienie istoty zagadnienia. Studenci mają dostęp do:: adresów internetowych, tabel teorii grup, Living graphs, zagadnień modelowania molekularnego oraz sekcji Impact, ukazujących nowe współczesne zastosowania chemii fizycznej.
Product Details
PWN
18070
9788301220198
978-83-01-22019-8

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2021
Issue number
2
Cover
paperback
Pages count
1067
Dimensions (mm)
205 x 285
Weight (g)
2490

See next edition:

Chemia fizyczna
You might also like
Comments (0)