• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
  • New
36 godzin na dobę

36 godzin na dobę

Przewodnik dla rodzin i opiekunów osób z chorobą Alzheimera i innymi formami demencji

9788301250850
119.00 zł
99.90 zł Save 19.10 zł Tax included
Lowest price within 30 days before promotion: 99.90 zł
Quantity
Teaser
2026-10-08

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DHL, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description

„36 godzin na dobę” to światowy bestseller i jeden z najbardziej cenionych poradników dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz innymi formami demencji. Książka sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy i od ponad 40 lat pomaga rodzinom lepiej zrozumieć przebieg choroby, radzić sobie z wyzwaniami codziennej opieki oraz podejmować świadome decyzje.

W publikacji czytelnicy znajdą praktyczne wskazówki dotyczące opieki nad osobą z chorobą Alzheimera i demencją, skutecznej komunikacji z chorym, reagowania na trudne zachowania, takie jak agresja czy zagubienie, a także informacje o kolejnych etapach choroby i ich objawach. Autorzy omawiają również kwestie bezpieczeństwa, odżywiania oraz organizacji codziennej opieki, nie zapominając o potrzebach i dobrostanie samych opiekunów.

Najnowsze wydanie zostało rozszerzone o rozdziały przygotowane przez polskich ekspertów – dr. hab. n. praw. Radosława Tymińskiego oraz mgr Annę Jaśkowską, specjalistkę z zakresu pomocy społecznej i polityki senioralnej. Zawierają one praktyczne informacje dotyczące prawa, finansów oraz systemu pomocy społecznej w Polsce, dzięki czemu publikacja odpowiada na potrzeby rodzin i opiekunów funkcjonujących w polskich realiach. Redakcję naukową polskiego wydania objął dr hab. n. med. Jan Bembenek, prof. Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Książka jest skierowana do rodzin osób chorujących na chorobę Alzheimera i inne formy demencji, opiekunów rodzinnych i zawodowych, lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, neurologów, psychiatrów, psychologów, pielęgniarek, pracowników pomocy społecznej oraz wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć chorobę Alzheimera i wyzwania związane z opieką nad osobami z demencją.

„36 godzin na dobę” to niezastąpione źródło rzetelnej wiedzy, praktycznych porad i wsparcia dla każdego, kto opiekuje się osobą z demencją. To książka, do której warto wracać wielokrotnie – po sprawdzone informacje, pomocne wskazówki i poczucie, że w opiece nad bliską osobą nie jest się samemu.

Product Details
PZWL
21558
9788301250850
9788301250850

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2026
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
451
Dimensions (mm)
176 x 2505
Comments (0)