• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu trawiennego oraz wątroby i trzustki

Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu trawiennego oraz wątroby i trzustki

9788392484912
40.95 zł
37.69 zł Save 3.26 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 37.69 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Książka ta jest skierowana do wszystkich, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu trawiennego, a także wątroby i trzustki - poczynając od niewielkich niedyspozycji, a kończąc na poważnych schorzeniach. Pomyślana została jako książka zawierająca praktyczne wskazówki, jakimi roślinami leczniczymi i ich przetworami można zapobiegać powstawaniu określonych dolegliwości, a w przypadku wystąpienia schorzeń - jak je leczyć. Omówione w niej zostały najważniejsze choroby i najpowszechniejsze dolegliwości, z podaniem profilaktyki i sposobów leczenia. Opisano podstawowe właściwości roślin leczniczych i przetworów z nich uzyskiwanych. Wymienione zostały wszystkie znaczące preparaty ziołowe i leki naturalne dostępne na rynku bez recepty, a także zioła i mieszanki ziołowe znane ze swojego korzystnego działania na układ trawienny oraz wątrobę i trzustkę. Książka ta, mam nadzieję, dostarczy niezbędnej wiedzy i praktycznych informacji, jak zapobiegać chorobom i jak je leczyć-jakie leki naturalne stosować, kiedy i w jaki sposób.
Wielu czytelników poznało mnie jako autora mojej pierwszej książki - poradnika Prawie wszystko o ziołach - której trzy wydania, pierwsze w 2005 r., drugie w 2007 r., trzecie w 2008 r., w nakładach po kilka tysięcy egzemplarzy, znalazły uznanie i uzyskały wysoką ocenę czytelników.
Jestem praktykiem, znawcą ziół, zwolennikiem fitoterapii, od 35 lat związanym zawodowo z zielarstwem i ziołolecznictwem. Byłem długoletnim pracownikiem przedsiębiorstwa Herbapol, współpracownikiem, a następnie pracowałem w firmie zagranicznej Inter Fragrances. Od ponad 20 lat kieruję zorganizowanymi przez siebie zakładami przetwórstwa zielarskiego, produkującymi leki naturalne.
Product Details
8832
9788392484912
978-83-924849-1-2

Data sheet

Published in
Podkowa Leśna
Publication date
2009
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
260
Dimensions (mm)
170 x 240
Weight (g)
430
Comments (0)