• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Sekrety zdrowia mężczyzny

Sekrety zdrowia mężczyzny

8311099596
20.89 zł
19.84 zł Save 1.05 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 19.84 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Bardzo dobrze opracowany przewodnik popularnonaukowy, który powinien znaleźć się na półce każdego mężczyzny. Stanowi rodzaj bezpośredniej, prowadzonej potocznym językiem rozmowy autora z czytelnikami. Fachowa terminologia pojawia się tylko tam, gdzie jest to niezbędne.
Całość składa się z 12 rozdziałów, poświęconych 12 różnym chorobom oraz dolegliwościom. Treścią pierwszego rozdziału jest wypadanie włosów, drugiego - rak prostaty, trzeciego - zaburzenia snu, czwartego - chrapanie, piątego - szum w uszach, szóstego - impotencja, siódmego - zawał serca, ósmego - stres, dziewiątego - choroby wątroby, dziesiątego - przedwczesny wytrysk, jedenastego - rak jąder, dwunastego - rak płuc. W każdym z rozdziałów autor opisuje przyczyny danej choroby, jej objawy i metody leczenia oraz udziela rad, jak się przed tą chorobą ustrzec lub przynajmniej zminimalizować jej negatywne dla organizmu mężczyzny skutki.
Dzięki formie bezpośredniego dialogu wytwarza się intymna więź między autorem i czytelnikiem. Czytelnik nabiera zaufania do autora, jak pacjent do lekarza. Zaczyna się zastanawiać nad sobą, kiedy doktor Prang mówi::
- Dlaczego włosy rozstają się z mężczyznami i czy na zawsze, tak jak kochanki? Co lepsze łysina czy peruka? A może jeszcze coś innego? Dlaczego mężczyźni nie chcą mieć łysiny, skoro w ogólnym mniemaniu łysi są lepszymi kochankami?
- Co robić, kiedy chrapie się tak, jakby ktoś drzewo w tartaku piłował?
- Czy to prawda, że mężczyzna (nie) zawsze może? Dlaczego za wcześnie kończy? Co wtedy robić - dalej się wstydzić, czy szukać pomocy? Jeśli pomoc, to u kogo - u lekarza czy u partnerki? Łykać viagrę, czy podpierać erekcję protezami?
- Uwaga Panowie! Każdy kieliszek wódki to celny strzał w wątrobę, zwłaszcza gdy ją atakują wirusy i grozi jej przewlekłe zapalenie.
Product Details
Bellona
3930
9788311099593
83-11-09959-6

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2004
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
151
Dimensions (mm)
145 x 205
Weight (g)
240
Comments (0)