• Order to parcel locker

  Order to parcel locker
 • easy pay

  easy pay
 • Reduced price
Przywracanie zdrowia

Przywracanie zdrowia

9788365400284
70.00 zł
64.90 zł Save 5.10 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 64.90 zł
Quantity
Available in 24 hours

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Dzięki tej książce dowiesz się, jak poradzić sobie z samym zjawiskiem choroby na poziomie fizycznym, psychologicznym, emocjonalnym i mentalnym, aby nastąpił samoistny powrót do zdrowia. Odkryjesz też, dlaczego ciało może nie reagować na tradycyjne metody leczenia i nauczysz się uwalniać nieuświadomione poczucie winy, negatywne przekonania i stłumione emocje.
Ciało odzwierciedla stan umysłu, a nie na odwrót.
Gdy jesteśmy chorzy, postrzegamy siebie jako ofiarę choroby. Dlatego trzeba sobie uświadomić, że istnieją:: choroba oraz osoba, która choruje. Wówczas zaczniemy rozumieć, że ten, kto cierpi z powodu choroby, musi się zmienić, by ona zniknęła.
Sam autor tak wypowiada się o metodach opisanych w książce:: 
Przedstawimy tutaj koncepcję zakładającą wykorzystanie świadomości w radzeniu sobie z całą gamą ludzkich problemów, takich jak stres, alkoholizm, różne choroby, depresja, strach i poczucie straty, by wymienić tylko niektóre. Omawiając te wyzwania, cały czas będziemy odnosić się do Mapy poziomów świadomości. Jest ona często przywoływana, by wyjaśnić relacje pomiędzy ciałem, umysłem i duchem, co w przypadku samouzdrawiania jest bardzo ważną do przyswojenia informacją. 
Skoncentrujemy się na samych technikach, które wspomagają uzdrawianie, a także na ich zastosowaniu. Zgłębimy również podstawowe zasady, jak na przykład tę mówiącą o tym, że źródłem choroby często jest nieświadome poczucie winy i określony system przekonań, pogorszone jeszcze przez stłumione emocje. Opiszę, jak wykorzystywałem te techniki i ich zrozumienie, aby uleczyć siebie z ponad dwudziestu ciężkich, chronicznych chorób, które przez lata były oporne na metody leczenia tradycyjnej medycyny. Stopniowo przedstawiając to zagadnienie zobaczymy, jak dochodzi do tego, że choroba wynika z programowania zbiorowej świadomości (i jak w nią nie popaść) oraz jaki wpływ na jej wywoływanie mają systemy przekonań. Nauczymy się, jak można wyleczyć się z chorób, których karmiczne parametry odziedziczyliśmy. Nie ma tu czegoś takiego jak stopnie trudności, niezależnie od tego, jak poważnie może wyglądać dana choroba. Nauczymy się aktywizować wewnętrznego uzdrowiciela, który za sprawą natury jest obecny w nas wszystkich.
Ponieważ Autor w tej książce posługuje się Mapą poziomów świadomości Wydawnictwo Virgo rekomenduje Państwu zapoznanie się najpierw z wcześniej wydanymi tytułami „Siła czy moc i/lub Przekraczanie poziomów świadomości,” w których przedstawiona jest koncepcja Mapy.
Product Details
Virgo
18710
9788365400284
978-83-65400-28-4

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2021
Issue number
2
Cover
hard cover
Pages count
524
Dimensions (mm)
150 x 215
Weight (g)
760
 • 1. Mapa poziomów świadomości
  2. Pomoc w uzdrawianiu
  3. Stres
  4. Zdrowie
  5. Duchowa pierwsza pomoc
  6. Seksualność
  7. Proces starzenia
  8. Radzenie sobie z kryzysami
  9. Zmartwienia, strach i niepokój
  10. Ból i cierpienie
  11. Utrata wagi
  12. Depresja
  13. Alkoholizm
  14. Rak
  15. Śmierć i umieranie
  Dodatek A. Mapa poziomów świadomości
  Dodatek B. Jak kalibrować poziomy świadomości
  Dodatek C. Bibliografia
  Słowo o Autorze
  Nota autobiograficzna
You might also like
Comments (0)
No customer reviews for the moment.