• Order to parcel locker

  Order to parcel locker
 • easy pay

  easy pay
 • Reduced price
Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Atlas zabiegów rewitalizacji skóry

9788385700050
220.00 zł
189.00 zł Save 31.00 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 189.00 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Stosowanie osocza bogatoptytkowego (PRP), zajmujące dotychczas stałą pozycję w spektrum zabiegów ortopedycznych, zyskało w ostatnich latach rosnącą popularność w dermatologii estetycznej, funkcjonując najpierw pod spektakularną nazwą „Wampirdesign. Chodziło oczywiście o pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego z krwi własnej pacjenta. Sensacyjne zdjęcia prezentujące prominentnych pacjentów z Holywood przed- i po zabiegu, pobudziły ogólnoświatowe oczekiwania i zainteresowanie tym sposobem postępowania klinicznego. Jednocześnie pojawiło się wiele wyników badań obrazujących działanie PRP w obszarze estetyki. Z technicznego punktu widzenia postępowanie to jest relatywnie proste, ale ma kompleksowy charakter. Pojawiła się więc oczywista potrzeba przygotowania praktycznej publikacji prezentującej zastosowanie i działanie PRP w medycynie estetycznej.
W atlasie przedstawiono wszystkie ważne aspekty podawania PRP. Obok zasad, możliwości klinicznych, ale także ograniczeń w stosowaniu, zaprezentowano praktycznie systemy pozyskiwania PRP. Ze szczególną skrupulatnością potraktowano systematykę postępowania w obszarze twarzy, dekoltu i rąk. Przekonująca dokumentacja fotograficzna obrazuje postępy leczenia w ciągu wielu miesięcy, poświadczając możliwości, ale i ograniczenia w stosowaniu tej metody. Książka zawiera także wzór postępowania w wyjaśnianiu pacjentom przebiegu leczenia, a także dokumentację pomocniczą. Reasumując, książka dostarcza wszelkich niezbędnych informacji wszystkim tym, którzy w swojej praktyce zamierzają zastosować PRP.
Autorzy
Prof. Dr. med. Uwe Paasch od ponad dwudziestu lat zajmuje się leczeniem dermatologicznym. Kieruje Centrum Kształcenia Dermatologicznego na Uniwersytecie w Lipsku (Niemcy). Obok zajęć uniwersyteckich prowadzi praktykę lekarską specjalizującą się w dermatologicznej terapii laserowej oraz dermatologii estetycznej.
Dr. med. Bernard C. Kolster jest lekarzem i fizjoterapeutą. Twórca i współwydawca licznych atlasów z zakresu medycyny estetycznej. Wspólnie z prof. dr. med. Uwe Paasch prowadzi prywatną praktykę specjalizującą się w dziedzinie dermatologii estetycznej.
Product Details
16418
9788385700050
978-83-85700-05-0

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2019
Issue number
1
Cover
hard cover
Pages count
194
Dimensions (mm)
245 x 305
Weight (g)
1270
 • 1. Rewitalizacja i regeneracja skóry jako metoda postępowania terapeutycznego
  2. PRP w medycynie estetycznej
  3. Systemy do pozyskiwania PRP
  4. Metody zastosowania
  5. Prowadzenie pacjentów
  6. Dokumentacja i organizacja pracy
  7. Zabieg
  8. Zastosowanie miejscowe
  9. Opisy przypadków
  10. Materiały pomocnicze dla lekarzy
  11. Załącznik
  Piśmiennictwo
  Wykaz producentów
  Linki do stron internetowych
You might also like
Comments (0)