• Order to parcel locker

  Order to parcel locker
 • easy pay

  easy pay
 • Reduced price
Procedury endodontyczne

Procedury endodontyczne

9788385700173
260.00 zł
229.00 zł Save 31.00 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 229.00 zł
Quantity
Available in 24 hours

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
Stomatologia otacza mnie od zawsze ... Pamiętam, kiedy jako mały chłopiec biegałem po poczekalni gabinetu mojej mamy. Nie wyobrażałem sobie wówczas żadnego innego zawodu. Jednakże na studiach nie byłem najlepszym studentem. Zapewne powinienem napisać, że uwielbiałem endodoncję i była to moja pasja od zawsze ... cóż, niestety tak nie było. Mogę dzisiaj się przyznać, że po zakończeniu ostatniego roku studiów i zdaniu egzaminów, w tym również ze stomatologii zachowawczej z endodoncją, przyrzekłem sobie solennie (wychodząc z tegoż egzaminu):: postaram się nigdy więcej endodoncji nie robić. Teraz, wracając po latach do początków swojej kariery zawodowej, już wiem, dlaczego tak nie lubiłem tej endodoncji. Po prostu, nie rozumiałem jej i nie doceniałem tak ważnych aspektów, jak znajomość anatomii oraz procedur.
Endodoncją jest bardzo rozległą dziedziną. Rozpoczynając pracę nad książką miałem wiele obaw odnośnie tego, co powinno się w niej znaleźć i dla kogo powinna być przeznaczona. Jest wiele wspaniałych książek z zakresu leczenia kanałowego, a w nich ogrom wiedzy, jednak trudno znaleźć opis konkretnych procedur krok po kroku. Dlatego w tej publikacji zawieram swoiste kompendium procedur leczenia pierwotnego, chociaż - jak myślę - powinna być również pomocna w niektórych aspektach powtórnej interwencji endodontycznej. „Procedury endodontyczne są skierowane do wszystkich osób rozpoczynających karierę stomatologiczną, ale również tych, którzy chcą uporządkować procedury postępowania, a także poszukujących powtarzalnych i skutecznych metod leczenia kanałowego.
Mam nadzieję, że w kolejnych rozdziałach znajdziecie Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a książka stanie się wartościowym przewodnikiem klinicznym.
Grzegorz Witkowski Olsztyn, 2022
Product Details
18336
9788385700173
978-83-85700-17-3

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2022
Issue number
1
Cover
hard cover
Pages count
356
Dimensions (mm)
285 x 215
Weight (g)
1650
 • 1.  Izolacja
  2.  Dostęp 
  3.  Ultradźwięki 
  4.  Anatomia 
  5.  Preparacja 
  6.  Irygacja 
  7.  Obturacja
Comments (0)