• Zamawiaj do paczkomatu
 • Płać wygodnie
 • Obniżka
Programowanie treningu siłowego

Programowanie treningu siłowego

Kontynuacja książki pt. "Zacznij od siły"

9788375797220
89,90 zł
57,90 zł Zniżka 32,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 57,90 zł
Ilość
Od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Mark Rippetoe, jeden z największych amerykańskich autorytetów w treningu siłowym oraz Andy Baker, założyciel Kingswood Strength and Conditioning i wieloletni zawodnik, stworzyli pełne szczegółów kompendium pozwalające zrozumieć fizjologiczne mechanizmy  adaptacji siłowej. Omawiają w nim rozmaite okoliczności towarzyszące procesowi budowania siły i udzielają praktycznych porad na temat efektywnej regeneracji, odżywiania, braku postępów czy  powrotu do pełnej sprawności po błędach popełnionych wskutek zbyt szybkiego zwiększania ciężaru.
Największą zaletą tej książki jest jednak część praktyczna dotycząca układania programów treningowych dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.  
Praktyczne „Programowanie treningu siłowego” to doskonałe uzupełnienie, a pod wieloma względami kontynuacja książki Zacznij od siły, będącej profesjonalnym i rzetelnym wprowadzeniem w świat treningu siłowego.
Szczegóły produktu
Galaktyka
16473
9788375797220
978-83-7579-722-0

Opis

Miejsce wydania
Łódź
Rok wydania
2019
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
285
Wymiary (mm)
205 x 275
Waga (g)
1090
 • Podstawy praktyki klinicznej tradycyjnej medycyny chińskiej to opracowanie stworzone przez ekspertów TMCh oraz lekarzy z dziewięciu uniwersytetów, zarówno chińskich, jak i zagranicznych.
  Podręcznik ten zawiera::
  - wprowadzenie do 248 powszechnych zaburzeń w ujęciu TMCh oraz wzorców/syndromów dla chorób wewnętrznych,   ginekologicznych, pediatrycznych i zewnętrznych.
  - przedstawienie chińskiej materia medica, receptury ziołowe, zabiegi akupunkturowe i techniki manipulacji oraz zwięzłe  metody zapobiegania chorobom, dzięki czemu studenci medycyny i lekarze zyskują większy wybór dostępnych metod  leczenia.
  - przejrzyste tabele ułatwiające zrozumienie i zapamiętywanie zawartych w nim treści.
  - przyjazne dla użytkownika dodatki i indeksy pozwalające na szybkie znalezienie istotnych informacji.
  Książka ta podzielona jest na dwie części:: Główne punkty diagnozy, rutynowe badania i leczenie powszechnie występujących chorób za pomocą TMCh oraz Dodatki.
  Część pierwsza zawiera cztery rozdziały, które są ułożone w następującej kolejności::
  choroby wewnętrzne w ujęciu TMCh,
  choroby ginekologiczne w ujęciu TMCh,
  pediatria w TMCh
  medycyna zewnętrzna.

  Opis każdego z 248 zaprezentowanych zaburzeń zawiera następujące punkty::
  Główne punkty diagnozy,
  Dodatkowe badania,
  Leczenie oparte na rozróżnieniu syndromów
  Szybkie i empiryczne metody skutecznego leczenia.
  Główne punkty diagnozy wprowadzają zasady różnicowania chorób według TMCh.
  Leczenie oparte na rozróżnieniu syndromów prezentuje rodzaj wzorca, objawy, obraz języka, obraz pulsu, założenia terapeutyczne i podstawową formułę. Różnicowanie i leczenie, leki i receptury są podobne do tych używanych w praktyce klinicznej.
  Szybkie i empiryczne metody skutecznego leczenia odnoszą się do doświadczeń słynnych i starych lekarzy medycyny chińskiej. Uwzględniono tu empiryczne receptury, empiryczną akupunkturę i metody manipulacji oraz proste metody zapobiegania chorobom.
  Część Dodatki składa się z Ogólnego wprowadzenie do literatury z zakresu TMCh oraz Źródeł pochodzenia i składu receptur wymienionych w tekście. Podano też nazwy recept w zapisie pinyin i języku polskim oraz ogólny indeks nazw chorób i syndromów – dodatki te z pewnością pomogą czytelnikom w studiowaniu omawianych zagadnień.
Zobacz także
Komentarze (0)