• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
  • Nowy
Ból emocjonalny

Ból emocjonalny

Strategie i ćwiczenia, dzięki którym poradzisz sobie z cierpieniem psychicznym

9788382581454
69,90 zł
59,90 zł Zniżka 10,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 59,90 zł
Ilość
W ciągu 24 godzin

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis

Czy zmagasz się z intensywnymi emocjami takimi jak złość, smutek, lęk lub wstyd? Ból emocjonalny jest nieuchronną częścią życia – wszyscy niekiedy go odczuwamy. Jeśli jednak twoje emocje stały się tak przytłaczające, że uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, niszczą relacje z ludźmi, przeszkadzają w osiągnięciu poczucia szczęścia i dobrego samopoczucia, potrzebujesz wsparcia.

Autorzy, wykorzystując zasady terapii poznawczo-behawioralnej opartej na procesach, pomogą ci zrozumieć odczuwane emocje i złagodzić związany z nimi ból, aby żyć życiem, na jakie zasługujesz. Zamiast uniwersalnej ścieżki postępowania proponują zindywidualizowane podejście, które pomoże ci zidentyfikować pierwotną przyczynę bólu emocjonalnego. Dzięki temu poradzisz sobie z trudnymi myślami i uczuciami, które sprawiają, że tkwisz w miejscu. W książce znajdziesz wiele praktycznych wskazówek, jak przezwyciężyć niepomocne wzorce zachowania i wypracować umiejętności, które posłużą realnej zmianie życia i osobistemu rozwojowi oraz pozwolą ci zaradzić problemom do tej pory postrzeganym przez ciebie jako nierozwiązywalne.

Opisane w poradniku strategie i zamieszczone w nim ćwiczenia pomogą ci::

  • wyzwolić się spod wpływu bolesnych emocji;
  • przerwać błędne koło negatywnych myśli;
  • dokonywać wyborów zgodnych z własnymi wartościami, a nie dyktowanych emocjami;
  • rozwiązywać problemy w konstruktywny sposób;
  • zwiększyć elastyczność psychologiczną.


Lektura tej książki to fascynująca podróż w głąb siebie, przez meandry własnych uczuć. Autorzy nie tylko błyskotliwie omawiają teorię, ale przede wszystkim proponują praktyczne, oparte na wynikach badań naukowych narzędzia, które pozwalają zrozumieć i zmienić negatywne mechanizmy radzenia sobie. Służą temu przemyślane procesy zmiany, takie jak aktywizacja behawioralna, ekspozycja sytuacyjna czy elastyczne myślenie.
Dla osób, które pragną nie tylko analizować, ale i złagodzić ból emocjonalny, ta książka stanie się nieocenionym wsparciem. Stanowi ona inspirujące połączenie teorii i praktyki, które rzeczywiście przemienia życie. Przekonajcie się sami. Wartościowe narzędzia czekają na odkrycie!

 

Agnieszka Tousty-Ingielewicz
psycholożka, psychoterapeutka, przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i BehawioralnejKsiążka „Ból emocjonalny” to imponujące kompendium technik poznawczych, behawioralnych i wyobrażeniowych, jak również zaproszenie do pracy nad sobą. Opisane w niej narzędzia zostały zaczerpnięte z modeli terapeutycznych opartych na dowodach naukowych – z terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Zamieszczony na początku kwestionariusz autodiagnozy pomaga zidentyfikować mechanizmy radzenia sobie, które doraźnie mogą pomóc uniknąć dyskomfortu i odczuć ulgę, ale na dłuższą metę podtrzymują nasze problemy. Może pora różnymi sposobami popracować nad poprawą jakości życia oraz wypracować i wzmocnić służące nam mechanizmy? Podobno mądrość polega na akceptowaniu tego, czego nie da się zmienić, zmienianiu tego, co jest możliwe do zmiany, oraz odróżnianiu jednego od drugiego. Niniejsza książka, dzięki odniesieniu do rzetelnej wiedzy, może w tym pomóc.

Kaja Dwulat
certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, superwizorka w trakcie szkolenia, entuzjastka terapii schematu oraz terapii akceptacji i zaangażowania


Książka stanowi doskonałe, praktyczne źródło wsparcia dla każdego, kto chciałby mieć większą kontrolę nad własnym życiem – zwłaszcza nad życiem wewnętrznym i nad często niepokojącymi doświadczeniami bólu emocjonalnego. Autorzy stworzyli niezwykły poradnik, z którego łatwo korzystać i który wskazuje drogę w kierunku potrzebnego uzdrowienia. Opiera się on na wynikach rzetelnych badań naukowych i stanowi zaproszenie do wyjścia poza uleczenie bólu – do odkrycia pięknej możliwości szczęśliwszego, bardziej współczującego i mądrzejszego życia.

 

dr Jeffrey Brantley
prof. em. na wydziale psychiatrii i zachowań ludzkich Duke University Medical Center,
autor książki Calming your anxious mind

Szczegóły produktu
GWP
19415
9788382581454
978-83-8258-145-4

Opis

Miejsce wydania
Gdańsk
Rok wydania
2024
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
230
Wymiary (mm)
190 x 245
Waga (g)
460
Komentarze (0)