• Order to parcel locker

    Order to parcel locker
  • easy pay

    easy pay
  • Reduced price
Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

8360215235
39.00 zł
35.90 zł Save 3.10 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 35.90 zł
Quantity
Product unavailable
Out of print

  Delivery policy

Choose Paczkomat Inpost, Orlen Paczka, DPD or Poczta Polska. Click for more details

  Security policy

Pay with a quick bank transfer, payment card or cash on delivery. Click for more details

  Return policy

If you are a consumer, you can return the goods within 14 days. Click for more details

Description
David Kirch skondensował swój sławny, sześciotygodniowy trening do dwóch tygodni. Zrobił to, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie postawili przed nim twórcy programu telewizyjnego Całkowita Przemiana.
Rezultatem stał się Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała, metoda łącząca w sobie dietę oraz plan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów. Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała został zaprojektowany specjalnie po to, aby umożliwić szybką poprawę sylwetki każdemu, kto czuje się niepewnie w obliczu takich wydarzeń, jak nadchodzący sezon plażowy, karnawał, ślub albo inna rodzinna uroczystość.
W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi::
Radykalna dieta:: Znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi. Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie – nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz.
Radykalny trening:: Proste ćwiczenia, wzmacniające muskulaturę i poprawiające jej rzeźbę. Plan ćwiczeń, rozpisany na czternaście dni, uwzględnia poszczególne rejony ciała, służy też ogólnemu wzmocnieniu i podniesieniu organizmu na wyższy poziom energetyczny.
Radykalna motywacja:: Anegdoty Davida, jego siła przekonywania, wreszcie historie jego klientów, którzy przystąpili do programu i odnieśli sukces – wszystko to ułatwi ci podjęcie decyzji i sprawi, że kiedy raz zaczniesz, nie porzucisz pracy nad sobą.
Radykalne przepisy kucharskie:: Smaczne, zdrowe dania, które sprawią, że będziesz gubić kilogramy nabierając równocześnie siły i energii, potrzebnej do codziennych ćwiczeń.
Radykalny sposób utrzymania osiągniętych rezultatów:: Wspaniały poradnik, który umożliwi ci, po zakończeniu realizacji Systemu, ponowne włączenie do jadłospisu twoich ulubionych dań, bez ryzyka, że zmarnujesz efekty dwutygodniowej, ciężkiej pracy.
Program jest prosty, jest bezpieczny i – przede wszystkim – przynosi rezultaty. Okazuje się, że możesz się zmienić nie uciekając się do brutalnych metod. Możesz zrealizować swoje marzenie o szczupłej, zgrabnej sylwetce. Potrzebujesz jedynie dwóch tygodni oraz … Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała.
Product Details
Liber
5492
9788360215234
83-60215-23-5

Data sheet

Published in
Warszawa
Publication date
2006
Issue number
1
Cover
paperback
Pages count
234
Dimensions (mm)
165 x 235
Weight (g)
530
Comments (0)