• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Ruch naturalny w praktyce

Ruch naturalny w praktyce

9788375797497
119,90 zł
19,90 zł Zniżka 100,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 19,90 zł
Ilość
W ciągu 24 godzin

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Dzięki swojej przełomowej książce Erwan Le Corre, twórca MovNat, pomoże ci odkryć na nowo sposób, w jaki poruszali się nasi przodkowie. Trening na siłowni przy użyciu maszyn byłby dla nich czymś niezrozumiałym. Ruch naturalny możesz jednak ćwiczyć w każdych warunkach. Czemu więc nie poruszać się tak, jak ciało powinno to robić, by radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami dnia codziennego?
Le Corre opisuje podstawy ruchu naturalnego tak, abyś mógł sam zostać własnym trenerem. Omawia kwestie oddychania, pozycji, kolejności ruchów i ich zgrania w czasie. Tłumaczy, jak odbudować bądź rozwinąć umiejętności niezbędne do tego, aby stać się człowiekiem w pełni sprawnym. Następnie wyjaśnia pojęcie praktycznej efektywności, radzi, gdzie trenować i jak robić to bezpiecznie. Książka zawiera szczegółowe instrukcje oraz ilustracje prezentujące poszczególne ruchy, począwszy od tych na ziemi (leżenie i czołganie się), a kończąc na tych w powietrzu (wspinanie się i zwisanie). Dzięki niej możesz poprawić swoją sprawność i cieszyć się fizyczną wolnością stworzoną przez miliony lat ewolucji. Zadbasz o siebie i będziesz mógł skutecznie pomagać innym.
Dbałość o ciało to coś więcej niż budowanie mięśni i spalanie tłuszczu. Prawdziwym wyzwaniem jest umiejętność fizycznego przystosowania się do warunków, jakie stawia nam codzienne życie. Książka Le Corre’a zmieni twoje spojrzenie na aktywność fizyczną, sprawność i zdrowie. To obowiązkowa lektura dla wszystkich, których interesuje wszechstronny rozwój fizyczny. Dzięki niej osoby początkujące zyskają szansę na zapoznanie się z teorią i praktyką zdrowego oraz wszechstronnego ruchu, a zaawansowani sportowcy i trenerzy znajdą inspirację do wdrażania nowych metod treningowych.
Igor Bilinskyi, certyfikowany trener MovNat, założyciel Akademii Ruchu Naturalnego MovNat Poland
Ruch naturalny odkrywa przed nami nieskończone możliwości. Co bywa nieraz dezorientujące – od czego zacząć i jak się nie zgubić? I tu z pomocą przychodzi MovNat, który jest właśnie takim zbiorem rzetelnie usystematyzowanych, praktycznych zasad ruchu oraz jego nauczania, przeciwko którym buntuję się po to, żeby zaraz do nich wrócić i od nowa zachwycić się ich uniwersalną mądrością… i tak w kółko od sześciu lat. Polecam tę lekturę każdemu, kto pragnie pogłębić swoją relację z ruchem zgodnym z naturalnymi potrzebami ciała.
Benita Zych (Kopacka), certyfikowany trener MovNat, poziom 2, założycielka Szkoły Treningu Naturalnego w Zakopanem
Książka Erwana Le Corre’a otwiera człowieka na potrzebę ruchu, uzmysławia, jak bardzo jest on niezbędny w codziennym życiu. Przekonuje, że trening nie musi wiązać się z „karą” powtarzalnych, izolowanych ćwiczeń. Adresowana jest do dużego grona odbiorców. Buduje świadomość oraz pobudza chęć poszukiwania nowych narzędzi rozwoju sprawności fizycznej, ale również umysłowej i duchowej. To znakomita inspiracja do własnej praktyki ruchowej oraz życiowej.
Tomasz „Koszan” Koszański, nauczyciel ruchu, artysta ruchowy
Nasz obecny tryb życia jest przyczyną większości chorób cywilizacyjnych. Sprawność fizyczna i ruch to naturalne, fizjologiczne potrzeby człowieka. Potwierdzeniem tej tezy są małe dzieci… One nie mają pojęcia, co to trening, a jednak cały czas, głównie poprzez zabawę, ćwiczą i się rozwijają. Ruch naturalny odwołuje się do przekonania, że nasze ciała ewolucyjnie zostały ukształtowane w czasach, w których żyliśmy jako ludy zbieracko-łowieckie, że ruch to zdecydowanie coś więcej niż trening, to esencja życia. Mam nadzieję, iż po przeczytaniu tej książki przedefiniujesz swoje podejście do ćwiczeń i zaobserwujesz, że nawet prozaiczne mycie podłogi może stać się doskonałą okazją do dostarczenia swojemu ciału życiodajnego ruchu.
Mateusz Jasiński, nauczyciel ruchu, specjalista akupunktury, autor bloga mateuszjasinski.pl
Nastała epoka bezruchu. Uciekamy od wszelkich form aktywności fizycznej, a w naszej codzienności na stałe zagościł ból – pleców, kręgosłupa, ramion czy oczu. Choroby cywilizacyjne to dziś norma. Jak to zmienić? Pierwszym krokiem może być przeczytanie książki Le Corre’a. Dzięki niej dowiesz się, jak ćwiczyć naturalnie, jak oddychać i synchronizować ruchy po to, aby być bardziej witalnym, skuteczniej realizować swoje plany i mieć poczucie spełnienia. Polecam!
Kamil Nowak, redaktor naczelny portalu BieganieUskrzydla.pl
Szczegóły produktu
Galaktyka
16845
9788375797497
978-83-7579-749-7

Opis

Miejsce wydania
Łódź
Rok wydania
2019
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
480
Wymiary (mm)
205 x 275
Waga (g)
1800
Komentarze (1)
Oceń