• Zamawiaj do paczkomatu
 • Płać wygodnie
 • Obniżka
Anatomia treningu funkcjonalnego

Anatomia treningu funkcjonalnego

Ilustrowany przewodnik po ćwiczeniach na wzmocnienie i stabilizację ciała, poprawę kondycji i skuteczną ochronę przed kontuzjami, urazami czy bólami

9788382722208
99,90 zł
82,90 zł Zniżka 17,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 82,90 zł
Ilość
Od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Zdrowa aktywność fizyczna gwarantująca świetną formę i piękne ciało.
Chcesz osiągnąć godną pozazdroszczenia sylwetkę? Pragniesz wzmocnić mięśnie, zwiększyć wytrzymałość, mobilność i stabilność? A może poprawić motorykę i wyniki sportowe? Być szybkim oraz w świetnej formie o każdej porze dnia? Oto kompleksowy poradnik na temat treningu funkcjonalnego. Ten rodzaj aktywności fizycznej jest idealny dla wszystkich, którzy chcą być zdrowi i sprawni ruchowo. Trening funkcjonalny angażuje różne partie mięśni i powoduje, że lepiej radzimy sobie z wykonywaniem codziennych czynności. Między innymi, takimi jak:: wstawanie z łóżka, sięganie po coś, podnoszenie przedmiotów czy wchodzenie po schodach. Anatomia treningu funkcjonalnego jest doskonałym źródłem informacji dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się fitnessem, sportem i wydajnością. A także tych, którzy chcą poprawić swój wygląd oraz zdrowie.
Trening funkcjonalny jako skuteczny sposób na stres, poprawę motoryki i wzmocnienie mięśni
Autorzy w tym poradniku zamieszczają wszystkie aspekty kompletnego programu treningu funkcjonalnego. Znajdziesz w nim ćwiczenia na stawy czy masaż powięzi. A także sposoby na stres, które pomogą wzmocnić twoje mięśnie, stawy i kości. Wyjaśniają, co to jest trening funkcjonalny oraz trening mobilności. I jaki jest jego wpływ na jakość ruchu, wydajność oraz redukcję kontuzji. Prezentują ćwiczenia na rozgrzewkę, dzięki którym przygotujesz się do zajęć o wysokiej intensywności. Rozwiniesz siłę za pomocą podnoszenia ciężarów, wymachom kettlem i ćwiczeniom opartym na podskokach. Nauczysz się w prawidłowy sposób używać piłki lekarskiej i ćwiczeń plyometrycznych, by wytwarzać oraz absorbować siłę. Dowiesz się, jakie efekty przynosi trening funkcjonalny. I jak poprawić siłę górnej i dolnej części ciała. A także tułowia za pomocą ćwiczeń z dominacją bioder, kolan, pchania i ciągnięcia. Dzięki tej aktywności fizycznej zwiększysz swoją siłę funkcjonalną na co dzień i zmniejszysz ryzyko kontuzji.
Trenuj zdrowo i bez kontuzji – odkryj skuteczny masaż powięzi i ćwiczenia na stawy
Ten profesjonalny przewodnik łączy w sobie zarówno wiedzę medyczną, jak i atlas anatomiczny. Sięgając po niego pogłębisz swoją wiedzę na temat anatomii treningu funkcjonalnego. Znajdziesz w nim innowacyjne ilustracje anatomiczne. Materiały są opracowane przez światowych ekspertów w dziedzinie treningu funkcjonalnego, siłowego i ogólnorozwojowego. Dzięki nim dokładnie zrozumiesz cel każdego przeprowadzonego ćwiczenia. Od razu zauważysz, jakie mięśnie pracują podczas wykonywania danego treningu. A dodatkowo odkryjesz skuteczne sposoby na stres, takie jak profesjonalnie opracowane zestawy ćwiczeń. Znajdziesz tu również ćwiczenia na stawy. Nie zabraknie też przykładów ćwiczeń na masaż powięzi, który poprawi twoje zdrowie wzmacniając przy tym mięśnie, stawy oraz kości.
Szczegóły produktu
Vital
18364
9788382722208
978-83-8272-220-8

Opis

Miejsce wydania
Białystok
Rok wydania
2022
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
206
Wymiary (mm)
165 x 240
Waga (g)
560
 • 1. Trening funkcjonalny w ruchu
  2. Ćwiczenia poprawiające mobilność
  3. Kontrola motoryczna i przygotowanie do ruchu
  4. Ćwiczenia plyometryczne i z piłką lekarską
  5. Ćwiczenia siłowe z dużym obciążeniem
  6. Ćwiczenia siłowe górnej części ciała
  7. Ćwiczenia siłowe dolnej części ciała
  8. Wzmocnienie i rotacja tułowia
  9. Przykładowy program siłowego treningu funkcjonalnego
  Indeks ćwiczeń
  O Autorach
Komentarze (0)