• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Psychiatria Tom II

Psychiatria Tom II

Zaburzenia psychiczne

978-83-61104-30-8
150,00 zł
100,00 zł Zniżka 50,00 zł
Ilość
od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Kuriera DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Podręcznik, który oddajemy do rąk Czytelników, stanowi przystępne i wiarygodne kompendium wiedzy z obszernej dziedziny psychiatrii.
Ponad 100 autorów w 44 rozdziałach książki podsumowuje najnowsze osiągnięcia i odkrycia dokonane w obszarze psychiatrii. Redaktorzy naukowi polskiego wydania dołożyli starań, by  wiedzę  tę  przedstawić  w  sposób  przystępny  dla  polskiego  Czytelnika.
Psychiatria przeznaczona jest dla praktykujących i uczących się psychiatrów na różnym poziomie zaawansowania zawodowego, psychologów klinicznych, psychoterapeutów oraz specjalistów innych dziedzin, w których troska o zdrowie  psychiczne  jest  zadaniem  podstawowym.
Polskie wydanie Psychiatrii podzielone zostało na cztery tomy.

Tom I
Zagadnienia ogólne
Wywiad i badania psychiatryczne
Nauki podstawowe i rozwój
Ważne zagadnienia kliniczne

Tom II
Zaburzenia psychiczne

Tom III
Leczenie zaburzeń psychicznych

Tom IV
Przypadki kliniczne


„Przez 20 lat Psychiatria pod redakcją Roberta E. Halesa, M.D., M.B.A. oraz Stuarta C. Yudofskyego, M.D. stanowiła najlepsze i jedyne tak wszechstronne źródło aktualnej wiedzy z zakresu psychiatrii. Piąte wydanie podręcznika, do redakcji którego zaproszono Glena O. Gabbarda, M.D. jako trzeciego redaktora naukowego, niezaprzeczalnie stanowi doskonały i wyczerpujący przewodnik po bogatej dziedzinie psychiatrii – tak kwestiach diagnostycznych, jak i dotyczących leczenia. Poszczególne rozdziały książki napisane zostały przez czołowych ekspertów  reprezentujących  dany  obszar  wiedzy”.
David J. Kupfer, DSM-V Task Force, Chair
„Z inicjatywy wydawnictwa MediPage na polski rynek podręczników medycznych trafia Psychiatria – przekład Textbook of Psychiatry wydawnictwa American Psychiatric Publishing. Tłumaczenie to – piątego już wydania niezwykle popularnego na rynku amerykańskim podręcznika psychiatrii pod redakcją Roberta E. Halesa, Stuarta C. Yudofskyego i Glena O. Gabbarda – stanowi niewątpliwie cenne wzbogacenie dostępnych na rynku pomocy edukacyjnych  w  dziedzinie  psychiatrii.
Psychiatria jest przeznaczona zasadniczo dla psychiatrów, rezydentów szkolących się w psychiatrii, psychologów klinicznych i neuropsychologów, a także lekarzy innych specjalności medycznych, szczególnie neurologów i lekarzy rodzinnych. W sposób przejrzysty i kompetentny przedstawiono w podręczniku najnowsze osiągnięcia nauk podstawowych, poświęcone rozwojowi, czynnościom i zaburzeniom czynności mózgu, co jest niezwykle przydatne  dla  klinicystów,  zajmujących  się  diagnozowaniem  i  leczeniem  zaburzeń  psychicznych.
[...] W polskim wydaniu książki rozdział oryginalny poświęcony psychiatrii i prawu zastąpiono rozdziałem mojego autorstwa, o tożsamej tematyce, lecz dostosowanym do polskiego prawa i polskich procedur prawno-psychiatrycznych. Psychiatria stanowi więc wyjątek pośród innych tłumaczonych na język polski podręczników psychiatrii”.
Janusz Heitzman, Prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
(z przedmowy do wydania polskiego)
Szczegóły produktu
Medipage
11887
9788361104308
978-83-61104-30-8

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2012
Numer wydania
1
Oprawa
twarda
Liczba stron
402
Wymiary
220 x 285
Waga
1340
Zobacz także
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.