• Zamawiaj do paczkomatu
 • Płać wygodnie
 • Obniżka
Maści, żele, kremy, spraye i pozostałe preparaty do stosowania zewnętrznego w chorobach i obrażeniach narządu ruchu

Maści, żele, kremy, spraye i pozostałe preparaty do stosowania zewnętrznego w chorobach i obrażeniach narządu ruchu

978-83-934943-2-3
35,00 zł
32,20 zł Zniżka 2,80 zł
Ilość
w ciągu 24 godzin

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Kuriera DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
(...) Autorami monografii są specjaliści w dziedzinach adekwatnych do założeń wydawniczych i treści książki:: prof. nadzw. dr hab. Wiesław Tomaszewski, specjalista chirurgii ortopedycznej i traumatologii, a jednocześnie specjalista medycyny sportowej i dr n. med. Paweł Piątkowski, specjalista fizjoterapii, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym.

Podstawową zawartością książki są informacje i dane (naukowe, kliniczne, farmakologiczne) przygotowane i udostępnione przez samych zainteresowanych, czyli podmioty odpowiedzialne (producenci i dystrybutorzy) w odniesieniu do poszczególnych preparatów leczniczych. Zamieszczone zostały wszystkie aktualnie dostępne na polskim rynku farmaceutycznym preparaty, zaprezentowane i uszeregowane w sposób alfabetyczny, co umacnia wartość, bezstronność, a przez to wiarygodność publikacji. Natomiast sposób i zakres prezentacji każdego środka są uzależnione od wyboru dokonanego przez dany podmiot odpowiedzialny, a Index Terapeutyczny, zamieszczony w ostatnim rozdziale, ułatwi terapeucie podjęcie szybkiej i optymalnej decyzji.

Zawartość merytoryczna książki (11 rozdziałów) obejmuje aktualną wiedzę opartą na najnowszych badaniach naukowych i klinicznych, ale przekazaną w sposób praktyczny, umożliwiającą Czytelnikowi (lekarzowi, farmaceucie, fizjoterapeucie i in.) poznanie i zrozumienie treści zawartej w tytule, jak również doraźne jej wykorzystanie w codziennej działalności medycznej.

Publikacja jest obecnie jedynym dostępnym na rynku, kompleksowym, usystematyzowanym i wiarygodnym źródłem wiedzy na temat optymalnego i skutecznego wykorzystania środków leczniczych określonych w tytule monografii.
Szczegóły produktu
Medsport
13360
9788393494323
978-83-934943-2-3

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2015
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
124
Wymiary
170 x 240
Waga
320
 • Lista preparatów leczniczych do stosowania zewnętrznego w chorobach i obrażeniach narządu ruchu – ułożona alfabetycznie wg nazw handlowych
  Budowa skóry i jej funkcje
  Lek – definicja, podział, wykorzystanie w zewnętrznej (przezskórnej) terapii chorób i obrażeń narządu ruchu z punktu widzenia farmakologa i farmaceuty
  Maść, żel, a może krem? Którą po stać i kiedy należy zastosować?
  Dlaczego niesterydowy lek przeciwzapalny stosowany miejscowo, dlaczego w żelu i dlaczego diklofenak?
  Podstawowe zasady wykorzystania preparatu leczniczego do zewnętrznego stosowania w terapii połączonej z zabiegami fizykalnymi (jonoforeza, fonoforeza i in.)
  Podstawowe zasady postępowania przy masażu z zastosowaniem preparatów zewnętrznych
  Leczenie bólu (drabina analgetyczna)
  Index terapeutyczny – lista preparatów leczniczych do stosowania zewnętrznego w chorobach i obrażeniach narządu ruchu – ułożona alfabetycznie wg nazw handlowych
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.