• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
  • Nowy
Niezbadane rejony życia psychicznego

Niezbadane rejony życia psychicznego

Wyprawy Wilfreda Biona i Donalda Meltzera

9788396126030
68,00 zł
51,90 zł Zniżka 16,10 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 51,90 zł
Ilość
Od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Czerpiąc z istotnego wkładu Wilfreda Biona i Donalda Meltzera w rozwój psychoanalizy, w swojej książce Niezbadane rejony życia psychicznego. Wyprawy Wilfreda Biona i Donalda Meltzera Avner Bergstein omawia i bada kliniczne implikacje dzieła tych analityków zarówno obejmując świeżym spojrzeniem niektóre z ich koncepcji, jak i ilustrując je prezentowanym szczegółowo materiałem klinicznymz analiz dzieci, nastolatków i dorosłych.
Psychoanaliza w swej istocie dąży do poznania prawdy. Jednak często okazuje się, że prawdy emocjonalnej nie sposób ani poznać, ani przekazać za pomocą słów. Ów niewysłowiony obszar psychiczny znajduje się w samym centrum psychoanalitycznych wysiłkówBiona i Meltzera.
Prace Biona odzwierciedlają jeden z etapów w ewolucji psychoanalizy, poszerzając zakres pracy klinicznej o rejony psychiczne, które wydawały się niedostępne. Natomiast Meltzer wysyca Bionowskie myślenie oryginalnymi pojęciami piękna i estetyki, nadając mu poetycki i liryczny wydźwięk.
Pisząc przejrzyście, Avner Bergstein integruje miejscami bardzo teoretyczne myślenie Biona z codzienną praktyką kliniczną, czyniąc jaśniejszymi jego skondensowane i wieloznaczne stwierdzenia oraz sprawiając, iż stają się one przystępne i użyteczne kliniczne.
Szczegóły produktu
19498
9788396126030
978-83-961260-3-0

Opis

Miejsce wydania
Polska
Rok wydania
2021
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
312
Wymiary (mm)
135 x 205
Komentarze (0)