• Zamawiaj do paczkomatu
 • Płać wygodnie
 • Obniżka
 • Nowy
Pacjent po zawale serca. Postępowanie interdyscyplinarne, Tom 2

Pacjent po zawale serca. Postępowanie interdyscyplinarne, Tom 2

9788301234676
139,00 zł
119,90 zł Zniżka 19,10 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 119,90 zł
Ilość
W ciągu 24 godzin

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Tom 2 monografii poświęconej interdyscyplinarnej opiece nad pacjentem po zawale mięśnia sercowego. Śmiertelność w tej populacji została w znacznym stopniu zredukowana, jednak ciągle pozostaje na niezadowalającym poziomie i opieka pozawałowa stanowi duże wyzwanie zarówno dla specjalistów, jak i dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Zespół specjalistów ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wspomagany przez ekspertów z innych ośrodków, przygotował kompendium na temat szeroko rozumianej opieki nad chorymi po zawale serca, porządkując zasady postępowania, współpracy specjalistów różnych dziedzin medycyny i indywidualizacji terapii.
Omówiono tu szczegółowo grupy pacjentów z niewydolnością serca, migotaniem przedsionków, hiperlipidemią, chorych młodych, w podeszłym wieku, z przewlekłą chorobą nerek, cukrzycą, a także z przewlekłą chorobą płuc, chorych na nowotwory, z depresją oraz wymagających operacji niekardiochirurgicznej. Ważną część tego tomu stanowi rozdział poświęcony postępowaniu niefarmakologicznemu w prewencji wtórnej. Ciekawy rozdział poświęcono mało znanemu aspektowi powrotu do pracy po zawale serca.
Autorzy wybiegają także w przyszłość, przedstawiając obszary przyszłych badań w omawianym temacie. Kompendium jest znakomitym przewodnikiem dla lekarzy kardiologów i chorób wewnętrznych w codziennej praktyce, ale także dla studentów oraz lekarzy innych specjalizacji, mających pod swoją opieką pacjentów po ostrym zespole wieńcowym. Prezentuje ono aktualną wiedzę medyczną w temacie i omawia najnowsze wytyczne, ale przede wszystkim ma nieocenione walory praktyczne.
Szczegóły produktu
PZWL
19306
9788301234676
978-83-01-23467-6

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2024
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
350
Wymiary (mm)
165 x 235
Waga (g)
560
 • 12. Szczególne grupy pacjentów
  13. Niefarmakologiczne postępowanie w prewencji wtórnej
  14. Ostry zespół wieńcowy w okresie aktywności zawodowej – ocena zdolności do pracy po przebytym zawale mięśnia sercowego, kwalifikacja zdarzenia jako wypadku przy pracy i choroby (para)zawodowej
  15. Aktywność seksualna po zawale serca
  16. Ocena jakości opieki
  17. Obszary przyszłych działań
Zobacz także
Komentarze (0)