- Obniżka
Indeks: 18634
Technologia produktów roślinnych. Leki, suplementy diety i kosmetyki.
Autor: Małgorzata Sznitowska
Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD, Pocztę, email (dla ebooków). Kliknij po więcej
Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów
Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni*. Kliknij po więcej szczegółów
Współczesne aptekarstwo zmienia się dynamicznie. W morzu raportowania (ZSMOPL, KOWAL, SIM) dryfujemy na UoZF, wyławiając zalążki opieki farmaceutycznej i próbując pełnić misję w aptece. Od lat potrzeba „mapy”, która ułatwiłaby studentom farmacji i pracownikom aptek poruszanie się w mnogości opracowań z różnych dziedzin jak doradztwo, komunikacja, receptura, sprzedaż czy prawo. „Poradnik pigularza” rzuca małe koło ratunkowe, które zbiera zwięzłe, aktualne informacje dotyczące praktycznych aspektów pracy w aptece, zaś zainteresowanym zawiłościami teoretycznymi zapewnia szalupę bogatej bibliografii.
Podręcznik porusza nie tylko fundamentalne zagadnienia, jak rozmawiać z pacjentami czy jak dobrać optymalny preparat i polecić go choremu. Osoby doświadczone, kierownicy aptek, odnajdą w nim konkretne porady, jak wykorzystywać potencjał zespołu, czy jak radzić sobie ze stresującymi elementami pracy w aptece. Konstrukcja poradnika oszczędza jakże cenny dziś czas – łatwo odnaleźć w książce przydatny temat – a lekturę uprzyjemnią przystępny język i praktyczne, życiowe przykłady.
Mam inne książki, po co mi Poradnik pigularza?
Do tej pory na polskim rynku nie było książki o praktycznych aspektach pracy w aptece. „Poradnik pigularza” podejmuje różne tematy dotyczące pracy aptekarza – od prowadzenia rozmowy z pacjentem, poprzez zarządzanie magazynem, na kształceniu adeptów zawodu skończywszy. Skupia się m.in. na umiejętnościach z zakresu komunikacji interpersonalnej, potrzebnej w praktyce farmaceuty. Systematyzuje zagadnienia związane z pracą w aptece, przedstawia współczesne spojrzenie na obowiązki aptekarza i konkretne rady, mogące usprawnić jego pracę. Przyda się każdemu, kto w aptece pracuje lub planuje pracować i ceni sobie zwięzłość opracowania oraz zrozumiały język.
Co to znaczy, że książka pisana jest z perspektywy farmaceuty?
„Poradnik pigularza” napisany został przez farmaceutkę z kilkunastoletnim stażem, która zdobywała doświadczenie w aptekach o różnym profilu:: dużej aptece prywatnej, aptece małej sieci, aptekach sieciowych przy hipermarkecie (duży przepływ pacjentów, przeważająca sprzedaż OTC), osiedlowych czy przy przychodni POZ (stali pacjenci, przeważająca sprzedaż leków na receptę). Aptekarz obsługujący ludzi widzi inne problemy niż osoba wyłącznie siedząca za biurkiem. Książka opowiada nie tylko o sprawach związanych z pacjentami, ale i aspektach dostrzegalnych zza biurka kierownika apteki.
Dla kogo jest ta książka?
Podręcznik kierowany jest do::
Każda osoba, która zapozna się z treścią podręcznika, powinna uświadomić/przypomnieć sobie sens pracy, którą zdecydowała się wykonywać, albo znajdzie sposób, by poprawić swoje metody pracy, co przełoży się na większe zadowolenie pacjentów i własne.
Jestem studentem – czy książka będzie mi przydatna?
Książka opiera się na blisko stu pozycjach z różnych dziedzin. Zapoznając się z nią, student nie musi skakać na głęboką wodę, lecz ma szansę zanurkować bezpiecznie w praktykę apteczną. „Poradnik pigularza” będzie dla niego przydatną pomocą, ponieważ zawiera praktyczne porady aptekarki oraz informacje pomocne w zrozumieniu istoty obsługi pacjenta. Wyjaśnia także bez ogródek, jak wygląda praca w aptece.
Opis
Indeks: 18634
Autor: Małgorzata Sznitowska
Indeks: 18635
Autor: Juan Luis Alcazar
Indeks: 18616
Autor: Iwona Sudoł-Szopińska
Connetective tissue diseases & spondyloarthritis