• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Wygraj z Alzheimerem

Wygraj z Alzheimerem

Pierwszy skuteczny program w profilaktyce i leczeniu zaburzeń funkcji poznawczych

9788375796704
49,90 zł
14,90 zł Zniżka 35,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 14,90 zł
Ilość
Od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
„Wygraj z alzheimerem” to mistrzowsko napisany, rzetelny, a przede wszystkim niosący nadzieję przewodnik dla pacjentów, przedstawiający skuteczne rozwiązania w profilaktyce i leczeniu choroby Alzheimera, także u osób obciążonych genetycznie.
Dale E. Bredesen przedstawia eksperymentalny program ReCODE i udowadnia, że chorobie Alzheimera i postępującemu otępieniu da się nie tylko zapobiec, ale również, w wielu przypadkach, cofnąć proces degeneracyjny. Szczegółowo wyjaśnia wszystkie mechanizmy choroby i proponuje nowy plan leczenia. Pokazuje, że wbrew obiegowej opinii, choroba Alzheimera nie jest jednym schorzeniem, a zespołem kilku. Za każdym z nich stoi inny mechanizm, który objawia się w różny sposób i w różnym wieku, prowadząc do zanikania pewnych obszarów mózgu.
Kluczem do poprawy stanu zdrowia jest według Bredesena przywrócenie równowagi w organizmie poprzez zmianę stylu życia. Z lektury książki dowiesz się, jak poprawić zdrowie mózgu oraz sprawność umysłową, będziesz także wiedział, jakie produkty spożywcze i nawyki żywieniowe mogą przyczyniać się do rozwoju objawów alzheimera. Zobaczysz na rycinach jak wygląda mózg osoby dotkniętej chorobą. Poznasz także tajemniczy gen ApoE4 oraz 36 czynników, które wpływają na postęp choroby.
Według wielu pacjentów eksperymentalny program Bredesena dosłownie odwrócił u nich bieg choroby i pozwolił im na normalne życie!
„Jeśli masz mózg, ta książka jest dla ciebie”.
dr Mark Hyman
Szczegóły produktu
Galaktyka
15593
9788375796704
978-83-7579-670-4

Opis

Miejsce wydania
Łódź
Rok wydania
2018
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
336
Wymiary (mm)
155 x 230
Waga (g)
430
Komentarze (0)