• Zamawiaj do paczkomatu
 • Płać wygodnie
 • Obniżka
Fizykoterapia w praktyce - część II

Fizykoterapia w praktyce - część II

9788361190622
105,00 zł
94,50 zł Zniżka 10,50 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 94,50 zł
Ilość
Produkt niedostępny
Nakład wyczerpany (niedostępny u wydawcy)

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Przedstawiona publikacja książkowa jest drugim wydanym na rynku polskim przewodnikiem zawierającym prace dotyczące praktycznej fizykoterapii, w których omówiono najnowsze zagadnienia związane z medycyną fizykalną. Czytelnicy znajdą w książce wiele cennych informacji dotyczących metodyki wykonywania opisanych zabiegów uwzględniających ich kliniczne zastosowania oraz wskazania i przeciwwskazania do ich stosowania. Dodatkowym atutem publikacji jest duża ilość ilustracji przedstawiających omawiane zabiegi, a to pozwala Czytelnikowi przybliżyć metodykę ich wykonywania podczas własnej praktyki terapeutycznej.
„Przedstawiona w niniejszej monografii tematyka może stanowić bardzo cenny materiał szkoleniowy, niezbędny dla prawidłowego kształcenia zawodowego lekarzy różnych specjalności, fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz studentów medycyny, fizjoterapii, fizyki medycznej i inżynierii biomedycznej. Może być ona również przydatna dla wszystkich innych czytelników zainteresowanych stosowaniem nowoczesnych metod fizykoterapii w leczeniu, rehabilitacji i odnowie biologicznej.
Bardzo przejrzysta i starannie uporządkowana treść monografii pozwala z jednej strony na usystematyzowanie już posiadanej przez czytelników wiedzy, a ponadto umożliwia uzupełnienie dotychczasowej wiedzy o zupełnie nowe informacje, potwierdzone wynikami  nowoczesnych i wiarygodnych badań, które mogą zostać wykorzystane przez nich we własnej praktyce zawodowej.
Reasumując, wszystkie przedstawione powyżej walory recenzowanej monografii powodują, że jej publikacja w istotny sposób przyczyni się do upowszechnienia wiedzy na temat współczesnych możliwości omawianych w niej metod fizykoterapii – zarówno w środowisku medycznym i fizjoterapeutycznym, jak i wśród pacjentów – sprzyjając maksymalnemu wykorzystaniu ich potencjału terapeutycznego.”
(fragment recenzji prof. Grzegorza Cieślara)
Szczegóły produktu
Elamed
12933
9788361190622
978-83-61190-62-2

Opis

Miejsce wydania
Katowice
Rok wydania
2014
Numer wydania
1
Oprawa
twarda
Liczba stron
320
Wymiary (mm)
165 x 245
Waga (g)
890
 • 1. Elektroterapia
  2. Fala uderzeniowa
  3. Kompresjoterapia
  4. Krioterapia
  5. Laseroterapia
  6. Pola magnetyczne
  7. Ozonoterapia
  8. Światłolecznictwo
  9. Terapia skojarzona
  10. Termoterapia
  11. Inne
Zobacz także
Komentarze (0)