• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Estetyczna rehabilitacja uzupełnieniami stałymi Tom  1-2 (komplet)

Estetyczna rehabilitacja uzupełnieniami stałymi Tom 1-2 (komplet)

9788385700746
520,00 zł
429,00 zł Zniżka 91,00 zł Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 429,00 zł
Ilość
Produkt niedostępny
Czeka na dodruk

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Orlen Paczkę, DPD, Pocztę, email (dla ebooków). Kliknij po więcej

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni*. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
TOM I

Istnieje kilka podstawowych i ogólnie przyjętych zasad, które sprawiają, że dane zjawisko jest postrzegane przez nas jako atrakcyjne. Mimika i uśmiech człowieka decydują o jakości oraz wyrazistości jego twarzy. Parametry te mają wpływ na komunikację niewerbalną i możemy dzięki nim wyrazić radość, przyjacielskie nastawienie, wspaniałomyślność oraz akceptację.
Tom I. koncentruje się na aspekcie estetycznym i jego znaczeniu w planowaniu leczenia. Niektóre z zawartych w nim rozdziałów pomagają lekarzowi zrozumieć parametry estetyczne analizy twarzy, zębów i warg, zagadnień fonetycznych, zębowych oraz dziąsłowych. Każdy z tych parametrów analizowany jest pod kątem protetycznym i praktycznym, ułatwiając stworzenie optymalnego planu leczenia dla każdej indywidualnej sytuacji klinicznej. Nierzadko odpowiednie leczenie wymaga współpracy wielodyscyplinarnej oraz zaangażowania lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie.
Zaprezentowana metodyka kliniczna umożliwia przeprowadzenie prawidłowego leczenia zarówno pod względem biologicznym, jak i czynnościowym. Jeżeli ponadto zostaną uwzględnione parametry estetyczne, wykonane uzupełnienie protetyczne sprawi, że uśmiech pacjenta stanie się piękniejszy. Samo doświadczenie i intuicja nie wystarczą, aby osiągnąć ten cel.

TOM II

Książka przedstawia systematyczne postępowanie podczas wykonywania uzupełnień protetycznych na filarach własnych i implantach w odcinku przednim oraz w całym łuku zębowym; postępowanie, które od ponad 25 lat pozwala uzyskać optymalne efekty estetyczne, biologiczne i czynnościowe. Nieodzownym instrumentem podczas leczenia jest, oprócz protokołu estetycznego (opisanego dokładnie w tomie I), również karta laboratoryjna, służąca obszernej i efektywnej komunikacji z technikiem dentystycznym . Jej staranne wypełnienie pozwala lekarzowi precyzyjnie określić życzenia oraz pożądane zmiany, na podstawie których można wykonać idealny diagnostyczny wax-up. Zawiera on wszelkie modyfikacje niezbędne dla optymalizacji uzupełnienia i pozwala wykonać uzupełnienie tymczasowe, które następnie może zostać precyzyjnie osadzone w jamie ustnej. A co najważniejsze, zaproponowana systematyka postępowania pozwala odtworzyć wszystkie cechy uzupełnienia tymczasowego w uzupełnieniu ostatecznym , które - dzięki dostępnym obecnie metodom i materiałom - idealnie integruje się z otoczeniem jamy ustnej. Postępowanie zostanie zaprezentowane krok po kroku na przykładzie poszczególnych etapów klinicznych i laboratoryjnych. Liczne zdjęcia ilustrują odpowiednie szczegóły, a tabele służą przejrzystemu usestymatyzowaniu informacji zawartych w tekście.
Szczegóły produktu
12051
978-83-85700-74-6

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2013
Numer wydania
1
Oprawa
twarda
Liczba stron
950
Wymiary (mm)
215 x 285
Waga (g)
4070
  • TOM I

    1. Komunikacja z pacjentem
    2. Analiza twarzy
    3. Analiza zębowo-wargowa
    4. Analiza fonetyczna
    5. Analiza zębów
    6. Analiza dziąsła
    Przewodnik prawidłowego wykonania protokołu estetycznego

  • TOM II

    Rozdział 1. Komunikacja z laboratorium - diagnostyczny wax-up
    Rozdział 2. Rozległa rehabilitacja
    Rozdział 3. Wykonanie i wprowadzenie uzupełnienia tymczasowego
    Rozdział 4. Biologiczna integracja uzupełnienia tymczasowego i ostateczna preparacja
    Rozdział 5. Od uzupełnienia tymczasowego do ostatecznej rekonstrukcji:: wycisk i transfer danych
    Rozdział 6. Wykonanie ostatecznej rekonstrukcji protetycznej
    Galeria przypadków klinicznych
Komentarze (0)