Książka ABC dziecięcej apteczki to kompendium 714 produktów dla niemowląt i małych dzieci. Na 460 kolorowych stronach zamieszczono podstawowe informacje na temat dostępnych na polskim rynku leków bez recepty, środków pielęgnacyjnych oraz preparatów żywieniowych, stosowanych u małych dzieci od urodzenia do 6. roku życia. Do wszystkich opisów leków, prepartów żywieniowych i środków pilęgnacyjnych dołączono kolorowe zdjęcia
Preparaty żywieniowe (68 preparatów), w tym:: - zasady żywienia niemowląt, - mleka i mieszanki mleczne, - herbatki, - kaszki.
Środki pielęgnacyjne (351 preparatów), w tym:: - balsamy, emulsje i mleczka, - chusteczki, - kosmetyki chroniące przed słońcem, - kremy na każdą pogodę, - kremy pielęgnacyjne, - kremy przeciw odparzeniom, - mydła w kostkach, - oliwki i olejki do ciała, - pasty i żele do zębów, - pianki, płyny i żele do mycia, - płyny i olejki do kąpieli, - preparaty łagodzące ukąszenia owadów, - preparaty na ciemieniuchę, - pudry i zasypki, - repelenty, - szampony, - szampony i płyny do kąpieli, - szampony, płyny i żele do mycia.
Skorowidze, w tym:: - alfabetyczny skorowidz produktów, - skorowidz leków według wskazań, - skorowidz preparatów żywieniowych według wskazań, - alfabetyczny skorowidz producentów i dystrybutorów
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.