• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Terapia sauną w celach detoksykacyjnych i leczniczych

Terapia sauną w celach detoksykacyjnych i leczniczych

978-83-938348-3-9
48,00 zł
45,90 zł Zniżka 2,10 zł
Ilość
w ciągu 24 godzin

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Kuriera DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Leczenie HIPERTERMIĄ, jest doskonałą metodą wspierającą homeopatię, zwłaszcza w sytuacjach krytycznych, jak np. zaawansowana borelioza, czy rak.  Hypertermia z wykorzystaniem sauny, zwłaszcza tej z lampami na bliską podczerwień, jest jedną z najsilniejszych, najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalnych metod naturalnego uzdrawiania.
Czasami dobrze dobrane leki homeopatyczne nie działają, gdyż siła życiowa jest zbyt przytłoczona toksynami, przewlekłymi infekcjami i niedoborami ważnych substancji życiowych. Sauna jest wspaniałym rozwiązaniem ułatwiającym usuwanie z organizmu substancji szkodliwych, bezpiecznym dla dzieci, dorosłych i osób starszych, nawet ciężko chorych.
W szesnastu, napisanych łatwym do zrozumienia językiem, rozdziałach wyjaśniono, jak sauna służy naszemu zdrowiu, omówiono zalety różnych typów saun, ich wpływ na wszystkie układy ludzkiego ciała, a także jak należy korzystać z sauny w domu. Pozostałe rozdziały zawierają ostrzeżenia i przeciwwskazania, zasady detoksykacji i możliwe reakcje lecznicze, które występują podczas korzystania z sauny. Każdy rozdział rozpoczyna się od wspaniałych opinii pacjentów, które pomogą czytelnikowi docenić tę doskonałą uzdrawiającą terapię.
Dwa rozdziały poświęcono samodzielnemu zaprojektowaniu i zbudowaniu sauny w domu. Zawierają one także dłuższe wprowadzenie do historii mineralnej analizy włosów – badania obrazującego głęboki wpływ sauny na ludzkie ciało. Zaprezentowane zostały tutaj zarówno fizyczne, jak i psychiczne/emocjonalne aspekty terapii sauną. W książce znajdziemy również plany konstrukcyjne taniej sauny z lampami na podczerwień oraz obszerną bibliografię.
Lawrence Wilson – lekarz, naturoterapeuta, posiada szerokie wykształcenie w zakresie medycyny, zarówno akademickiej, jak i tradycyjnej. Specjalizuje się w detoksykacji i jest światowym ekspertem w dziedzinie programu równoważenia składników odżywczych. Od ponad 30 lat zajmuje się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia oraz naturalnej terapii chorób poprzez głęboką detoksykację. Jest założycielem The Center for Development w Arizonie, autorem ośmiu książek i ponad 800 artykułów dostępnych bezpłatnie na jego stronie:: www.drlwilson.com
Szczegóły produktu
Similimum
14876
9788393834839
978-83-938348-3-9

Opis

Miejsce wydania
Nowy Sącz
Rok wydania
2017
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
308
Wymiary
150 x 210
Waga
410
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.