• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Interaktywna elektrokardiografia

Interaktywna elektrokardiografia

Program edukacyjny on-line + podręcznik

978-83-89769-39-8
204,00 zł
160,00 zł Zniżka 44,00 zł
Ilość
od 2 do 3 dni

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Kuriera DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Interaktywna elektrokardiografia to pakiet składający się z programu w wersji elektronicznej on-line (dostępnego na portalu www.mediteka.pl) i książki z elektrokardiogramami, będący wyczerpującym, interaktywnym kursem interpretacji EKG oraz wszechstronną, przyjazną dla użytkownika biblioteką zarówno częstych, jak i rzadkich zapisów EKG. Do. książki dołączony jest kod dostępu do pełnej wersji on-line.

W drugim wydaniu amerykańskim program został uaktualniony do formatu Flash, który zapewnia udoskonalony interfejs użytkownika oraz poprawę jakości obrazu na monitorach o dużej rozdzielczości. Użytkownicy mogą dokonywać pomiarów za pomocą linijki elektrokardiograficznej i sprawdzać własne rozpoznania postawione po przeanalizowaniu 631 interaktywnych zapisów EKG, które uporządkowano w zależności od stopnia trudności, dzieląc je na poziomy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Każdemu zapisowi towarzyszy szczegółowy opis kliniczny, interpretacja oraz lista diagnostycznych słów kluczowych. Poszczególne rozpoznania mogą zostać bezpośrednio wskazane w zapisie za pomocą kolorowych strzałek, co imituje udzielanie wskazówek przez żywego instruktora podczas pracy z prawdziwymi zapisami EKG. Słowa kluczowe można wykorzystywać do szybkiego odszukiwania przykładów określonych objawów i rozpoznań elektrokardiograficznych. Pytania wielokrotnego wyboru odnoszące się do każdego zapisu pozwalają ocenić opanowanie prezentowanych zagadnień przez użytkownika.

Książka stanowiąca część tego pakietu zawiera wszystkie zapisy EKG zamieszczone w wersji internetowej. Użytkownicy analizują te zapisy, kodują własne rozpoznania i otrzymują natychmiastowe zwrotne informacje na temat ich trafności.

Ta ogromna i różnorodna oferta elektrokardiograficzna w programie interaktywnego kursu EKG jest znakomitym materiałem dydaktycznym dla uczących się elektrokardiografii i kopalnia nowych obserwacji dla fanów tej dziedziny medycyny. Gorąco go polecam!

prof. Barbara Dąbrowska
Szczegóły produktu
Medipage
11277
9788389769398
978-83-89769-39-8

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2012
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
644
Wymiary
280 x 215
Waga
1670
Liczba ilustracji
650
Zobacz także
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.