• Zamawiaj do paczkomatu
  • Płać wygodnie
  • Obniżka
Leki po Dyplomie - diabetologia 2010/2011

Leki po Dyplomie - diabetologia 2010/2011

978-83-62597-09-3
45,00 zł
40,50 zł Zniżka 4,50 zł
Ilość
nakład wyczerpany (niedostępny u wydawcy)

  Dostawa

Wybierz Paczkomat Inpost, Kuriera DPD lub Pocztę Polską. Kliknij po więcej szczegółów

  Płatność

Zapłać szybkim przelewem, kartą płatniczą lub za pobraniem. Kliknij po więcej szczegółów

  Zwroty

Jeżeli jesteś konsumentem możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Kliknij po więcej szczegółów

Opis
Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie Leków po Dyplomie – Diabetologii.
... dla lekarzy ...
Książka Leki po Dyplomie – Diabetologia przeznaczona jest dla lekarzy diabetologów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.
... informacje o lekach niezbędne w pracy ...
Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także informacje o tych stosowanych w lecznictwie zamkniętym oraz zarejestrowanych w procedurze centralnej w UE oraz wybranych preparatach dostępnych bez recepty promowanych przez firmy farmaceutyczne.
Rozdział Podstawowe dane kliniczne dotyczące cukrzycy zawiera najważniejsze zalecenia, standardy i normy diagnostyczne w postaci przejrzystych tabel. Forma graficzna pozwala na szybką orientację i znalezienie interesującego zagadnienia.
W rozdziale Preparaty znajdują się opisy leków, zarówno znanych od dawna, jak i zawierających nowe substancje stosowane w kontroli glikemii, zarejestrowanych w procedurze centralnej w UE. Rozdział ten zawiera również opisy preparatów stosowanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz powikłań cukrzycowych, ze szczególnym uwzględnieniem preparatów stosowanych w leczeniu neuropatii i nefropatii cukrzycowej oraz w zaburzeniach wzwodu. Po raz pierwszy w tym wydaniu znajdą Państwo opisy insulin i pasków testowych.
W opisach preparatów, oprócz nazwy handlowej, nazwy podmiotu odpowiedzialnego, substancji czynnej, opakowania, rodzaju odpłatności i kodu ATC, zawarto opis działania, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane, dawkowanie oraz ceny – tworząc w ten sposób praktyczny przewodnik.
Wszystkie wymienione w książce leki zestawione są w dwóch wykazach – substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).
Szczegóły produktu
10062
9788362597093
978-83-62597-09-3

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2010
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
294
Wymiary
125 x 195
Waga
290
Zobacz także
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.